Skocz do zawartości

Eclipse 7 jak sobie poradzić ?


maruta82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałem się dowiedzieć od szanownych kolegów o taka rzecz mianowicie mam zamiar kupić elektroszybowca który będzie miał klapolotki i usterzenie motylkowe,tu moje pytanie jak w hitecu eclipse 7 ustawić,jak przestawię w menu na glider to nie mam gazu na drążku tylko na przełączniku.Chyba że ta funkcja jest tylko do samych szybowców bez napędu,jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w opcjach wybierzesz rodzaj modelu jako "glider" to gaz tylko na przełączniku. Jeżeli chcesz mieć gaz na drągu to musisz wybrać "acro", ale zapomnij o płynnej regulacji hamulca. Temat był kilkakrotnie poruszany przy okazji omawiania budowy modeli motoszybowców (Gem, Falkon, itd) i raczej większość jeżeli nie wszyscy pozostali przy gazie na przełączniku. Po co Ci płynna regulacja obrotów przy motoszybowcu ? Jeżeli jesteś na niskim pułapie to włączasz silnik i heja w górę, tylko wtedy najlepiej ustawić na regulatorze obrotów soft start, aby obroty były zwiększane stopniowo do max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.