Skocz do zawartości

Podświetlenie JR 9x II?


El-Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Orientujecie się może czy jest możliwość założenia podświetlenia wyświetlacza w tej apce, tak jak jest to w wersji limited?

Przeszkadza mi walka tylko z kontrastem, w słoneczny dzień nic nie widać. Może jest możliwość wmontowania podświetlenia?

kombinujemy z kolegami na lewo i prawo, pomysły jako takie są - może ktoś u Was coś opatentował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem ze zakładają iluminatory, ale jak z sterowaniem tego to nie wiem, chyba ze świeci sie cały czas, ale prawde mowiąc nie chciał bym tak ingerowac w radyjko. Z drugiej strony versia LIMITED ma inny wyświetlacz, jak 12X. Nie wiem jak długo sie patrzysz na ten LCD ze brak podswietlania ci doskwiera, ja włączam tylko timer jak latam, kontra trymerami i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w helikach dosyć często zmienia się ustawienia. Grzebie się w krzywych skoku łopat, silnika itp.

Nie jest to jakiś okrutny ból, po prostu zastanawiałem się czy jest to skomplikowana sprawa. Jako, że elektronik ze mnie żaden pytałem o możliwości.

Jest pomysł jednego z kolegów z Waldorfa żeby zastosować folię elektroluminescencyjną.

Chyba jedyne rozsądne i w miarę tanie rozwiązanie, o ile ktoś z Was nie ma innych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.