Skocz do zawartości

Na początek


Matis 1000000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Diem, zdradze Wam tajemnice, zagladam do tego dzialu raz na 2 tygodnie, nie czesciej, to daje mi czas na "naladowanie akumulatorow tolerancji" dzieki temu mam dystans i z tad sie bierze wyczerpujacy i w wiekszosci przypadkow spokojny ton wypowiedzi.

Zreszta moderatorzy znaja mnie z tego ze potrafie 'pojechac" po kims, nawet kiedys za to krawacik zarobilem, zreszta zasluzony. :).

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na oku ten http://www.allegro.pl/item657839792_fuks.html niestety się spóźniłem :?

Co do aparatury na 2,4 ghz to mi nie zależy może być obojętnie jakie pasmo bo i tak nie będę brał udziału w zawodach czy latał z innymi modelarzami. Kupuje model żeby sobie polatać tak dla przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na oku ten http://www.allegro.pl/item657839792_fuks.html niestety się spóźniłem :?

Co do aparatury na 2,4 ghz to mi nie zależy może być obojętnie jakie pasmo bo i tak nie będę brał udziału w zawodach czy latał z innymi modelarzami. Kupuje model żeby sobie polatać tak dla przyjemności :)

 

 

to tak dla przyjemości zainstaluj sobie symulator i masz po problemie

 

- nie muszisz martwić się o pasmo

- nie masz kontaktu z innymi modelarzami

- nie wydasz ani jednego PLN

- i też sobie polatasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulator to do kitu

Symulator niema zadania fajnie wyglądać, czy być grą komputerową, symulator to program, który ma nauczyć poprawnych reakcji na warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, termika, itp. Musi również POMÓC opanować drążki w aparaturze, bo nie jest taka sama jak w chińskich zabawkach, tam nawet milimetry się liczą. Jak będziesz umiał poprawnie latać, startować i lądować na symulatorze, to można się dopiero pokusić o lot modelem. Chyba że lubisz latać po 20-30s i naprawiać model 2 dni, lub dłużej zbierać na nowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.