Skocz do zawartości

co sądzicie o tym telefonie???


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Hej....dopiero teraz zobaczyłem ten temat i co do e66 ( mam ją ) to bardzo dobrze się spisuje, duże klawisze, poręczna, ma Wi-Fi ( bardzo fajna rzecz ), możesz oglądać filmiki np z you tube, dobry aparat, nawigację ... polecam :) ( tak dla informacji innych na przyszłość )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w niektórych dotykowcach można rysikiem lub palcem pisać swoim pismem po wyświetlaczu... ale za dobrze to jeszcze nie działa...np w lg ku990 ...

 

ja niedługo przedłużam umowę z play i muszę się zdecydować na nowy tel. i będzie to chyba nokia 6220c .. szkoda tylko że wi-fi nie posiada ,,, :/ wyświetlacz też dosyć mały .. o 0,2' większy mógł by być. a jeszcze jakby miała akcelerator grafiki i akcelerometr.. mmm.. bajka by była,,, to wszystko ma n82 ale droga dosyć :D n95 też niby to ma ale ma lampe błyskową z diody ;F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3? Ja w swoim Mio mam 6;p

nie wiem czy tylko 3 ale tak na szybko takie znalazłem w googlach :wink:

 

Co do E66... nie wybrałem jej z 3 konkretnych powodów

-1 system operacyjny często się wiesza

-2 słaba bateria

-3 rozmowy wychodzące z E66 słabo słychać w innym telefonie (wada fabryczna do tej pory nie poprawiona przez Nokie)

 

Miałem do wyboru jeszcze Samsunga Omnie i Nokie N95 ale jakoś wolałem coś nowego (dotykowego) a samsunga nie darzę zaufaniem :evil:

 

PS: tutaj można poczytać o tym telefonie (głowie dane techniczne są dla mnie ważne)

http://gsm.magazyn.pl/telefony-komorkowe/Nokia/5800-XpressMusic/nokia5800xpressmusic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mammuth,

jakiego telefonu używasz :?: N95 :?: Pytam bo wiem że często siedzisz w internecie na swojej komórce. Myślę, że na 5800 też będzie się dało fajnie przeglądać forum :)

http://gadgetmaniac.mail2web.com/wp-content/uploads/2007/02/nokia-e90-b.jpg

O ja cie... ale maszynka :)

Jak dla mnie to troszkę za duża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wam to potrzebne dla szpanu przed kolegami :?

my nie mamy kolegów :mrgreen: żarcik taki

 

Mi po to taki telefon że umowa mi się kończyła i miałęm do wyboru telefon o wartości 1200zł za 70zł lub telefon o wartości 300zł za 1,22zł... co byś wybrał na moim miejscu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki w abonamencie dostalem, a i tak byla to najlepsza/najtansza opcja aby miec nielimitowany dostep do netu i sporo minut do gadania.

Z wad

Obsluga tylko 2 skrzynek email automatycznie - reszte trzeba recznie przegladac.

Restart przegladarki czasami - nie wiem czemu.

Wiesza sie caly telefon mniej wiecej 1/miesiac

 

PS. jaki tam czlowiek biznesu ze mnie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. jaki tam czlowiek biznesu ze mnie ? :)

coś musiałem napisać :P a że masz komórkę biznesową to kto wie co ty tam robisz... :wink:

ja mam muzyczną i... oglądam filmy :mrgreen:

 

EDIT:

jeszcze taki pytanko. jak w telefonie jest włączone Wi-Fi i przy okazji chodzi internet TP to czy w telefonie będę miał internet :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do do lampy w telefonie , to w moim starym k750i była to druga co do używania funkcja w telefonie , pierwsza to wykonywanie połączeń. Naprawdę bardzo przydatny gadżet, równie efektowny co praktyczny( a to się rzadko zdarza) Po SE kupiłem LG cookie dotykowy smakowy z bajerami :mrgreen: Nawet w modelu latał jako kamera :D Przed wczoraj piesio chciał się przywitać, skoczył na pana, dość nie fartownie, pazurem dziabnął w wyświetlacz i pajączek :D a taki był hamerykański... :mrgreen: Wczoraj kupiłem najzwyklejsza nokie i powiem wam że nawet piwo się da nią otworzyć :mrgreen: Może chociaż jej nie "killne" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.