Skocz do zawartości

Adrobat 3D


adi593

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

W tym temacie chciałbym przedstawić relacje z budowy modelu a raczej poprawkę modelu jaki dostałęm od kolegi. On mi go oddał z powodu braku czasu a ja chcę go trochę podreperować i spróbować jeszcze polatać:) Chciałbym nauczyć się nim robić akrobacja 3d tylko nie wiem czy on się do tego nadaje. Dlatego jeśli mógłbym prosić o rady i opinie co o tym sądzicie:)

 

Oto kilka zdjęć:

 

Zdjęcie0272.jpg

 

Zdjęcie0273.jpg

 

Zdjęcie0274.jpg

 

Zdjęcia robione komórką dlatego taka jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw lotki do 3D musza byc na całej długosci inaczej nie bedzie pełnej kontroli nad modelem przy zawisie i w locie przy małych szybkosciach w przeciągnieciu.

 

PS ten model to Laser 2000 nie jest to typowa konstrukcja do 3D ale po drobnych poprawkach cos z niego bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cap 232 nada sie do 3D jesli zbudujesz go na 3,3m rozpietosci małe Capy lataja raczej jak cegły chociaż są wyjątki.Jeżeli chcesz uczyć się 3D idealnym mdoelem będzie extrim 3D lub coś gotowego ARF ważne żeby model był lekutki miał zapas mocy i w miare duże skuteczne stery Extrimek spełna wszystkie te wymagania a podobnych modeli nie brakuje np http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p1727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.