Skocz do zawartości

Jakie wyposarzenie do latającego skrzydła


Kacperkrzyz

Rekomendowane odpowiedzi

Odp:Jak się zęby popsują to trzeba zaleczyć,a jak nie kupie tych rzeczy to nic mi nie będzie.

 

A z tym limitem to tylko na niektóre rzeczy,gdybym np. na skuter zbierał to by było inaczej.

 

Z tym że posłuży nam długi czas to też przekonywałem,ale oni myślą że jak raz mi się to skrzydło rozbije to już w ogóle,i nadajnik do wyrzucenia.A to przecież tylko styropian,naprawić rozbity model to koszt około 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp:Jak się zęby popsują to trzeba zaleczyć,a jak nie kupie tych rzeczy to nic mi nie będzie.

 

A z tym limitem to tylko na niektóre rzeczy,gdybym np. na skuter zbierał to by było inaczej.

 

Z tym że posłuży nam długi czas to też przekonywałem,ale oni myślą że jak raz mi się to skrzydło rozbije to już w ogóle,i nadajnik do wyrzucenia.A to przecież tylko styropian,naprawić rozbity model to koszt około 20zł.

pokaz im to forum i zaprezentuj jakie ludzie modele tu robią i co można do takich modeli w przyszłości wsadzić :)

a ojca przekonaj lotami FPV - na pewno się napali :) (pokaż mu quadrocopter i powiedz, że sąsiadki będzie mógł kamerką podglądać - zupełnie oszaleje :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loty FPV fajna sprawa,tylko ja chce zminimalizować koszty a nie powiększyć.A z tym podglądaniem to przesadzasz... .Jak kupie to już wymyśliłem.Teraz mi tylko doradźcie co kupić,czy ten silnik,smigło i serwa były by dobre?ewentualnie jeszcze link do odbiornika dajcie jakiś(jakiś z 4-6 kan) w miarę tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.