Skocz do zawartości

Bonzer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ok roku planuję zrobienie autka z kamerą bezprzewodową, czyli aby jeździć sobie po domu i ogrodzie, siedząc przed TV :)

Uszkodziłem już 3 sprawne zabawki RC, i teraz chciałbym kupić coś pewniejszego, móc wymieniać części i robić tuning.

Mażę o takim aucie, jak e-firestorm, ale nie mam tyle pieniędzy na ten cel. Znalazłem na allegro auto Bonzer w niskiej cenie (licytacja): http://www.allegro.pl/item733529682_bonzer_v2_bdb_stan_komplet_foto_pewniak.html

 

Taka cena mi odpowiada, gdyż nie chcę mocno przekraczać 200zł, bo dochodzi jeszcze kamerka za ponad 100zł itp.

Czy Bonzer jest dość dobry? Czytałem na jego temat, i cieszy się mianem zabawki, ale ja nie chcę skakać z ramp itp, tylko jeździć po ogrodzie, i ulicy (szeroka, brak asfaltu, pagórkowata).

 

Czy to auto by mi wystarczyło? Czy autko z aukcji ma już wszystko co potrzeba?

Co o nim Myślicie? Nie tyle mi zależy na szybkości, co na zasięgu. Czy będzie lepszy niż w zabawce z super marketu? Jakby co mam jeszcze aparaturę bycmo (z odbiornikiem, nie pistoletowa, ale zwykła). Czy ona będzie działała z tym autkiem, jak ta z bonzera przestanie działać?

 

Liczę na pomoc fachowców :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.