Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

He he

A ja jakoś latałem i latam na interfejsie kupionym kiedyś na allegro za 19PLN - teraz chyba 20 kilka (wcześniej na Eclipse a nadal na FlySky9x i Futabie t9) oraz na manipulatorze Esky - .

Działa FMS, Phoenix, AeroFly Professional Deluxe i RealFlight G4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi że znalazłem się w tym temacie. Jeżeli chcesz interfejsem za "max 40zł" latać na phoenixie (wersji 3.0 również) to powodzenia.

Przestań mydlić ludziom oczy !!

 

NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY - jedna wielka sciema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie mam zamiaru mydlić oczu. Kto zna temat wie o co chodzi - wystarczy zobaczyć po ile chodzą interfejsy pracujące z phoenixem na allegro, nawet mój jest obecnie najtańszy. Jeżeli ktoś twierdzi że zadziała kabelek od FMS-a, to niech potem nie będzie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironicznie pisałem - z każdego doświadczenia płynie nauka, często więcej warta niż meritum.

 

Po prostu, jeżeli ktoś nie zna tematu - może wyciągnąć błędne wnioski. A prawda jest taka że o cenie kabelka nie decyduje jego waga czy opakowanie, a to z czym współpracuje. Z resztą widać to odzwierciedlenie doskonale w obecnych cenach na allegro.

 

No chyba że ktoś ma źródełko kabelków który działają z RF G4.5, XTRem i Phoenixem za 20zł - wtedy sam chętnie się zaopatrzę bo chwilowo każdy lepszy symulator musi mieć dedykowany kabelek. Są przełączane kabelki, ale one są jeszcze droższe - :shock: - zdecydowanie powinny się znaleźć w tym temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest dostępny od ręki

tylko że 14$ to nie 97pln rozumiem że biznes jest biznes i polega na złapaniu jelenia ale...

Dolicz czas na przesyłkę, vat (akurat mi się trafił) sprawdzenie (na 4 kupione jeden trefny), czas na rozpracowanie jak sprawić żeby działało z wersją 3.0 i napisanie instrukcji - to nie jest takie oczywiste i od producenta dostajesz tylko kabelek i płytę, której zawartość jest w całości po chińsku (krzaki) i jak się okazuje w większości bezużyteczna. Ode mnie wszystko podane na talerzu (płycie) i dostarczone pocztą w 1-2 dni.

 

Nie powiedziałbym jelenia, tylko po prostu kogoś kto chce mieć i używać, a nie bawić się samemu w import i rozkminę chińskiej myśli technicznej. No chyba że tylko mi się zdarza że towar z hk wymaga tak naprawdę wtórnej kontroli jakości.

 

Równie dobrze można by się czepiać wszystkich sprzedawców chińszczyzny na allegro, czy babki w warzywniaku że tnie na truskawkach. Trzeba się cieszyć że mamy wybór. Ściągnąłem tego trochę przy okazji zamawiania pod siebie, bo akurat na stanie było, jak się uda kilka zł zarobić, to będę po prostu mniej w plecy na tym drogim sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źródełko kabelków który działają z RF G4.5, XTRem i Phoenixem

tak sobie poszukałem w necie tych symulatorów i okazuje się że wszystkie są sprzedawane razem z kabelkami, więc do czego miałby służyć ten od Ciebie? Chyba nie do promocji piractwa?

zawartość jest w całości po chińsku (krzaki) i jak się okazuje w większości bezużyteczna

dobry jesteś, znać te wszystkie krzaczki chyba że wujek google pomógł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie poszukałem w necie tych symulatorów i okazuje się że wszystkie są sprzedawane razem z kabelkami, więc do czego miałby służyć ten od Ciebie? Chyba nie do promocji piractwa?

Dokładnie tak, Phoenix wymienia uszkodzony kabel za 19,95GBP(z przesyłką, czyli prawie 90zł), który działa z dowolną wersją. Chyba że jak wspomina Adam dotyczy to osób, które nigdy oryginalnego nie miały ..... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.