Skocz do zawartości

problem z podłączeniem aparatury


szaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=aZNgQK5AISw

 

tak działa wszystko, próbny oblot w niedzielę. pytanie za 10 punktów, czemu odbiornik raz na jakiś czas "piszczy" wydaje taki dźwięk ? Czy to sygnalizuje rozładowane aku? albo... że serwo nie może dojść do końca... jeśli wiecie to napiszę.

 

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: tak nagrało się tam parę słów...

 

pisku niema na nagraniu, jest bardzo głośne - sprawdziłem - nie dotyczy serw to raczej ostrzeżenie o niskim napięciu.

 

Nie rozumiem niestety o co chodzi z lotkami możesz rozwinąć/wytłumaczyć łopatologicznie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem post Callaba, to oglądnąłem ten film z 3 razy dokładnie na powiększeniu xD I zwracam honor, zmyliły mnie te linie na lotkach :oops: Byłem pewny, że klapy robią za lotki xD Sorry, za zamieszanie, ale chyba lepiej było to napisać :P

POWODZENIA NA OBLOCIE - PRZYDA SIĘ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ale, może lepiej wydać trochę więcej kasy na ładowarkę i mieć na dłuższy czas, niż to co ci podesłałem na krótszy czas. Powiem ci tak że jak kupisz tą ładowarkę to zachwycony nie będziesz ale jest zdecydowanie najtańsza.

:wink: Ja miałem tą TA trochę droższa ale moim zdaniem lepsza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.