Skocz do zawartości

Witam


radek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na imię Radek, mieszkam i pracuję w Krakowie. Mam cudowną towarzyszkę życia i dwoje

wspaniałych dzieci. Robotę mam "artystyczną" i trochę wolnego czasu... Do tego marzenia...

Ostatnio do moich "dziecięcych marzeń" doszły jeszcze marzenia i potrzeby mojego syna

(awatar wiele wyjaśnia, także stan naszego zaawansowania :) )

Słodzę:

Jestem pełen podziwu dla obecnych na tym forum pasjonatów i sympatyków modelarstwa, nie tylko za to,

że wiedzą i potrafią tą wiedzę wcielić w życie, ale też i za to, że chcą się swoją wiedzą i doświadczeniami podzielić.

Nie chcę pokazywać palcem, ale kilku panów a dokładniej ich wiedza i poczynania wprawiały mnie

ostatnio w zdumienie i w dobry nastrój.

Śmiało mogę napisać, że to dzięki temu właśnie forum postanowiłem, po raz kolejny,

rozpoczęć przygodę z modelarstwem. /oklaski/

Dziękuję:

Szczerze dziękuję za wkład/wysiłek wniesiony w to wspaniałe forum przez jego moderatorów!

To dzięki waszej pracy to forum jest takie dobre.

/z góry dziękuję za wszelką pomoc oraz wybijanie mi z głowy wywarzania już otwartych drzwi/

Próbuję się załapać:

Po ponad 20 latach przerwy zamierzam się pobawić w latanie z ziemi :)

I... trochę się pozmieniało. 1 szok, to to, jakże pomocne forum! 2 szok: wszystko można kupić!

3 szok: nic nie wiem, a przecie mam już swoje lata :))

Kończąc referat pragnę dodać że zbieram graty i zamierzam ulotnić "coś" jeszcze w tym roku.

Pozdrawiam Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.