Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wchodząć za HK zobaczyłem, że jesli odpowie się na zadane zadanie i pytający kliknie takie coś jak "pomógł" u nas na forum, to odpowiadający dostaje 20 centów. Moze zrobilibyśmy tak, że ktoś zadaje pytanie na HK, daje linka na forum (tak jak było ze swarmami) i jak ktoś wie to daje odpowiedź rówież na HK, wtedy pytający (jesli dowie się czego chciał) to klika mu te "pomógł". Pytania możnabyłoby zadawać po polsku, forumowiczowie wiedzieliby o co chodzi, a inni użytkownicy HK nie odpowiedzą. Tak samo ludzie zadają pytania po niemiecju, hiszpańsku, to czemu nie po polsku.

 

Na serwerze forum mniej więcej miejsca będzie, i przy zakupach zawsze to jakaś zniżka :wink:

 

Jesteście za czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ciekawy pomysl :)

 

Ja mam taki problem. Chcialbym doladowac sobie kilka punktow do konta HK ale wyskakuje mi ze jakis limit czy cos? Niedawno chyba w sobote albo w niedziele przelalem tam kilka punktów. Może to jest powód? Nie można tak często czy co? Ma ktoś podobny problem?

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

o co moze chodzic? ma ktos podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem dzisiaj rano w tej sprawie do supportu. Powiedzieli, że punkty bonusowe można kupić tylko raz. Dostałem też ciekawą radę - zamawiać to, co jest na backorderze i od razu po zapłaceniu rezygnować z zamówienia. Tak, taką radę dostałem od osoby, z którą rozmawiałem na live support. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafi mi ktoś odpowiedzieć czy tak jak napisał lordg90. Jak zamówię coś na backorderze i od razu pozamówieniu zrezygnuję z niego to całą kasę zamieniają mi na punkty czy jak?

 

Jak najszybciej zrezygnować z zamówienia rozumiem że całego!? Pisać do nich maila? czy co live supportu? Czy jak to zrobić. Proszę pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie znalazłem wpis u nich na stronce :/

 

Warehouse delay notice

We appologise for the delay in dispatch of orders from the International warehouse. We expect to be back to 24-48hr processing within this month.

 

więc starają się ale może wrócą z wysyłką 24h :)

 

teraz tylko jak ustawić to usuwanie zamówienia i czy zwrócą mi kasę za przesyłkę :D

bo chciałbym złożyć kolejne zamówienie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem dzisiaj list z urzędu celnego w Zabrzu :( Nie wiem co mam teraz zrobić. Na odwrocie jest jakaś ramka do wypełnienia. Co mam tam dokładnie wpisać? Nr poz ks mag:?, została mi przekazana nieodpłatnie od:?, wartość rzeczy w przesyłce wynosi (wymienić rodzaj towaru i ogólną wartość):?, a resztę to wiem. Pisze tam też coś o przesłaniu wydruku z paypal i faktury. Z fakturą mam problem. Gdy chcę ją wydrukować prosto ze sklepu, są na niej jakieś zaniżone wartości. A na e-mail przyszły mi poprawne ceny ale nie w formie faktury. Co mam zrobić, gdzie to wysłać. Jestem całkowicie zielony w tych sprawach, ponieważ to moja pierwsza paczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz im wyslac pismo ze skanami tego co jest w paczce - czyli pozycja 1 - po angilesku i po polsku , no i dokument ktory mowi ze to jest warte tyle i tyle i w sumie zaplaciles tyle. HK zaniza ceny jak sobie tak wybierzesz, pewnie dałes 30% i oni teraz to policzyli tak jak chciales. Lepiej zrob tak by była zgodnosc tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi napisac wszystko po kolei co i jak? W ogule nie ogarniam tego. Najlepiej by bylo jak bys napisal mi to od punktow: co im wyslac, skad to wziac, i czy wypelniac ta kartke od nich. Przepraszam za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.