Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zamówiłem takie o to rzeczy:

 

 

1x #T1500.3S.20/9273 Turnigy 1500mAh 3S 20C Lipo Pack = $8.85

1x #TR_P18A/4312 TURNIGY Plush 18amp Speed Controller = $11.90

3x #HXT900/662 HXT900 9g / 1.6kg / .12sec Micro Servo = $8.07

1x #TX-9X-M1/8991 Turnigy 9X 9Ch Transmitter w/ Module & 8ch Receiver (Mode 1) (v2 Firmware) = $53.79

1x #RX-9X8Cv2/12339 Turnigy 9X 2.4GHz 8Ch Receiver (V2) = $8.99

1x #XT60/9572 XT60 Connectors Male/Female (5 pairs) = $3.19

1x #B6AC/6478 IMAX B6-AC Charger/Discharger 1-6 Cells (GENUINE) = $39.99

1x #BOX-439g/10561 Extra Length Cardboard Box and Packing 439g = $0.00

5x #APC8x4-E/5437 APC style propeller 8x4-E = $5.00

 

Cena łączna: $178.51

Waga: 3250g

 

Dałem 30% ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Nie wiedziałem :evil: :evil: To moja pierwsza paczka :| Wysłałem przed chwilą e-mail. W treści podałem Poz. ks. mag. i nr. przesyłki, a w załącznikach dałem screeny z PayPal oraz ze sklepu (co i ile oraz cenę łączną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chwalił jaki to mają wspaniały suport w HK. Wczoraj składałem zamówienie, wcześniej połączyłem się z suportem i zapytałem kiedy będą mieli odbiorniki do spektrum. Jeżeli w ciągu kilku dni to zaczekam z zamówieniem jeżeli dłużej to złożę zamówienie bez. Otrzymałem odpowiedź że pojawi się za 2-3 tygodnie, więc złożyłem zamówienie bez odbiorników.

A dzisiaj pojawiły się na stanie, super !

 

Moje wczoraj złożone i zapłacone zamówienie jest nadal processing, więc zapytam czy ktoś już domawiał po złożeniu zamówienia jakieś elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Swarm system to go live in 24hrs! 18/04/2011

Hang on to your keyboards kids, because the new swarm system will be live within 24hrs.

What have we changed?

We have made it easier to swarm, really easy. And there are no email, cookie or session restrictions, plus you only need 1 other person to swarm with!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka ponad 2 kg to proszenie się o kłopoty (czytaj - VAT).

Poza tym mogłeś to rozbić na dwie przesyłki, to by Ci nie dorzuciło 439g pustej masy w postaci pudełka - byłoby taniej, a paczki może by ominęły UC.

Nie rozumiem za bardzo tego drugiego zdania, z tym rozbijaniem paczki, czyli że jak moja paczka waży np, 1,9kg to nie dodają wagi pudła(439g)?

To czyli następny problem do zestawu :< Planuje wziąć T9X a ona waży z 1,3 kg + parę LI-PO regle itp. czyli wyjdzie na pewno ponad 2kg.

EDIT:

Zapomniałem prawie, jeszcze takie pytanko, czy jak składam zamówienie z wieloma przedmiotami na BK lub minusie to czy będę miał rezerwowane przedmioty, i czy powiadomią mnie że wszystko co chce już dla mnie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wziąłem 86 silniczków jest Total: $831.62 3354g a boxa nima, a jak wziąłem do tego TX9 to dopiero dodało boxa, a jak usunąłem TX9 to już mogłem skasować boxa.

 

To weź najpierw T9x, a potem zacznij dodawać silniczki.

 

A i o co cho z tym ograniczeniem dla LI-PO

Zadaj sobie trochę trudu i poczytaj kilka (naście) stron wstecz tego wątku albo użyj wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi dzisiaj paczka :jupi: LECZ nie działa mi moja aparatura Turnigy x9 :x :( :shock: . Co ja mam zrobić?? Sprawdzałem ją z 2 osobami. Nie daje oznak życia, nie pipczy, NIC. Sprawdzałem koszyczek. HELP

 

@EDIT

 

Ona w ogóle jest jak by używana. Pod koszyczkiem jest maźnięcie markerem i rysa. Nie ma wszystkich folii naklejonych i jest porysowany ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi dzisiaj paczka LECZ nie działa mi moja aparatura Turnigy x9 . Co ja mam zrobić?? Sprawdzałem ją z 2 osobami. Nie daje oznak życia, nie pipczy, NIC. Sprawdzałem koszyczek. HELP

 

@EDIT

 

Ona w ogóle jest jak by używana. Pod koszyczkiem jest maźnięcie markerem i rysa. Nie ma wszystkich folii naklejonych i jest porysowany ekran

Mi96 a możesz sprawdzić czy dobrze stykają baterie. tez miałem u siebie coś podobnego kiedy niedawno kupilem. Niby wszystkoko dobrze połączyłem a tam nic nie działało. Jak się później okazało to baterie dobrze nie dotytkały metalowych końcówek.

 

Odnośnie ekaranu to tez mi sie tak wydawało że jest porysowana ale faktycznie tam była folia która tak wygladała.

 

Pozdr,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.