Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba będę musiał sobie odpuścić trochę rzeczy bo wychodzi 4674g(z boxem) a jeszcze miałem w planach więcej kupić.

EDIT:

Czyli że jak mam li-po 3900mAh to już nie będę mógł wziąć drugiego li-po 200mAh??

Chodzi o to że jak twoja paczka przekroczy wagę 1,85 kg i ma łącznie lipole powyżej 3200mah to wtedy nie możesz jej wysłać za pomocą standard Air Parcel tylko musisz wybierać droższe opcje wysyłki.

 

Ale jeśli paczka ma poniżej 1,85 kilograma to mozesz wysłać tyle lipoli ile chcesz aby tylko nie przeroczyć tej wagi. Wtedy masz cały czas możliwośc wybrania tańszej przesyłki stanadard Air Parcel.

 

mam nagdzieje ze teraz to rozumiesz?

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już kumam, thx Marcin, tobie mkrawcz1 wiszę browara :mrgreen: bo już sporo mi pomogłeś.

PS ale w końcu air parcel to max. 2kg czy 1,85kg????

Tam jest wiele opcji wysyłki. Ale może tak jesli masz paczke i nie przekraczasz 1,85 kg i masz w niej dużo lipoli to możesz wybrać przesyłkę: International (Registered) Air Mail 1.85kg, która jest stosunkowo tania. Ale jesli już przekroczysz 1,85 kilograma mając duzo lipoli to wtedy przesyłki już masz do wyboru bardzo drogie.

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co znaczy Flat Rate International Shipments bo google tłumacz znów zawiodło, od jakiej wagi dochodzi pudło, w postage table tam gdzie nie jest dodane "NO LIPO" mogę se walnąc tyle mAh ile chce by tylko wagi nie przekroczyło?

PS Biorę:

-apke 1289g

-regiel 45g

i nie ma jeszcze boxa, ale jak dodam do tego li pola 439g co razem da 1988g i już mi daje boxa.

PS2 kiedy biorę przedmioty na 1000g to przy pakowaniu dojdą gramy?(bez boxa)

PS3 Czy dobrze zrozumiałem jak kupujesz T9x to zawsze dorzucają boxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zostaje jeszcze:

PS2 kiedy biorę przedmioty na 1000g to przy pakowaniu dojdą gramy?(bez boxa)

PS3 Czy dobrze zrozumiałem jak kupujesz T9x to zawsze dorzucają boxa?

Głównie mi chodzi o to że przedmioty które planuje wsadzić do paczki na max 1599g ważą właśnie te 1599g :mrgreen: :mrgreen: i się zastanawiam czy dojdzie jakiś gram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czyli że przez ten papier dojdzie parę g?

2.To wszystko wejdzie w karton od T9x?:

Obrazek

3. A do tych serv co są na focie, są w zestawie do nich orczyki?

Dodatkowy karton jest wyszczegolniony jako pozycja zamówienia w nazwie coś BOX.... za 0$. jesli nie masz takiej pozycji to znaczy ze nie bedziesz musial dodatkowo płacić za ciężar kartonu. Więdz sie nie przejmuj. Ale być może jak dodasz jeszcze jakies pozycje to może Ci wskoczyc taki karton. Nj

Odnośnie serw to są one wraz z orczykami i wszystkimi srubami.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mam zamiar kupić w hobbykingu model i pare innych pierdół .

Chce się od was dowiedzieć jakie będą koszty wysyłki oraz ile zapłacę za przelew.

 

Za granica jest taniej ale boję się że zapłacę za przelew i transport tyle , że koszty zrównają się z cenami w polsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz konto na Paypalu, łączysz je z kartą kredytową bądź wpłacasz na konto przelewem na poczcie np :) I wtedy Oni Ci od razu ściągną z konta zł po kursie aktualnym na stronie paypala. Konta paypal jest darmowe jak coś:)

 

A koszty wysyłki zależą od masy zamówionych rzeczy. Więc zakładasz konto na Hobbykingu dodajesz przedmioty do koszyka i tam samo Ci wyskoczy jaka jest masa przesyłki i ile kosztuje :)

 

więc tutaj nic trudnego nie ma :)

 

P.S. właśnie rozmawiałem z kimś na Live Support jakimś Zoe i pytałem się o bonus points i mi powiedział że teraz nad tym pracują i w przyszłym tygodniu chyba będzie można po prostu kupować je kiedy się chce. Zobaczymy jak to będzie. A i o swarm nie chciał nic powiedzieć powiedział żeby regularnie sprawdzać stronę.

 

A odpowiedzcie mi jeszcze na temat silnika i regla bo coś cisza w moim zapytaniu. Chcę kupić z HK bo i tak robię zamówienie!

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=26255&postdays=0&postorder=asc&start=15

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre się da innych się nie da. Najłatwiej to sprawdzić klikając na buy :) jeśli się doda do koszyka to się da zarezerwować. Z tym że nie wiadomo ile trzeba na niego czekać :)

 

a do pana mkrawcz1.. dzisiaj mijał 8 dzień od zamówienia z BK i żadnej ikonki z anulowaniem zamówienia nie miałem. anulowałem przez live support :)

troszkę się naczekałem i ten wieczny please na końcu każdej wypowiedzi mnie już irytował :) ale dało rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.