Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym zbudować własny model i dlatego zapisałem się na te forum proszę o 1 czy da rade wybudować coś jak ktoś jest kompletnie zielony jakie materiały trzeba użyć proszę o wielka pomoc projekty myślę ze ktoś z was udzieli pomocy jak mam zbudować 1 model żebym mógł postawić go na półkę i cieszył się nim ze umiem zbudować model samolotu lub szybowca proszę o pomoc jak coś kontakt gg 6120347albno E MAIL bartek.ramzes@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klawiaturze jest piękiny klawisz --> ENTER... Ale tego się szybko nauczysz, jeżeli będziesz chciał się udzielać na forum :P

 

Generalnie, zapraszamy do lektury działu "Od czego zacząć??". Jest podkreślony i na czerwono... na pewno trafisz :)

 

 

Kiedy już sobie poczytasz i zdecydujesz pomiędzy np. RWD5 i Zefirkiem (lub czymś podobnym), wtedy poszukaj tematów o tym konkretnym modelu... czytaj. Kiedy już zaczniesz budowę, wtedy się pochwal i zadaj ew. pytania :wink: NIE NA ODWRÓT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.