Skocz do zawartości

Witam wszystkich !


tom-ek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem sobie jakis czas temu informacji o fotografii latawcowej i przypadkowo trafilem na stronke Callaba. A tam oprocz latawcow cala masa modeli RC, relacje z budowy, filmy z oblotow, po prostu bajka. Przypomnialy sie stare dobre czasy kiedy sie czlowiek uganial po gorkach z kolejnymi jaskolkami, ech.... No i tak trafilem na to forum i wsiaklem. Co prawda dopiero teraz sie z Wami witam, ale podgladam Was juz od dluzszego czasu, wstyd sie przyznac.

 

Chwilowo na warsztacie mam malego szybowca balsianego, metr rozpietosci, juz na ukonczeniu. Traktuje go bardziej jako zapoznanie sie z tematem, technika i materialami, niz jako prawdziwy projekt przeznaczony do uczciwego latania. No ale moze poleci (glownie dzieki Wam), a jesli nie (dzieki mnie oczywiscie) to tez nic sie nie stanie. Czego sie przy tym naucze to moje, a potem przyjdzie czas na nastepcow. Niedlugo bede kladl w domu panele wiec moze jakis Toto sie zrodzi, gdzies tam leza i czekaja plany dwumetrowego uszatka Pelikana, a ze mieszkam nad morzem to na wiosne tez chetnie jakas lodke bym wystrugal. Mam nadzieje ze zapalu a zwlaszcza czasu nie zabraknie.

 

Jako ze modelarz ze mnie zaden (na razie :) ), to w zamian za Wasza cenna wiedze moge jedynie zaoferowac pomoc w tlumaczeniach stron francuskich, gdyby ktos mial takowy projekt na oku.

 

Rozpisalem sie troche, ale jeszce na koniec, zanim ktos na mnie nakrzyczy, wytlumacze sie z dwoch rzeczy. Wiem ze malo przyjemnie czyta sie polski tekst bez polskich znakow. Postaram sie poprawic jak tylko znajde jakis bezbolesny sposob na ich wydobycie z francuskiej klawiatury. No i po drugie, nie bardzo mam ochote aby moje zdjecia szwendaly sie same po necie i stad pusty awatar. No ale jesli bedzie trzeba to mozemy w tej sprawie ponegocjowac :D

 

Jeszcze raz witam wszystkich !

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.