Skocz do zawartości

Układ do żarzenia świecy


Beier

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam wykonać dla siebie układ do żarzenia świecy silnika włączany wolnym kanałem (w moi przypadku kanał od podwozia) i zasilany z pakietu Li-Pol 3s 1800mAh. Sygnalizowałby także wyładowanie się pakietu błyskającą diodą, która zamierzam umieścić w kabinie pilota - figurki pilotów jakoś mi się nie podobają a brzęczyka nie usłyszę z parudziesięciu metrów w razie czego. Części już mam tylko kwestia zaprojektowania płytki i złożenia. Czy szanowni koledzy byliby zainteresowani relacją z budowy takowego układu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się :) Kolega Marek_Spy postanowił jednak sięgnąć Mount Everestu w porównaniu z tym co moja skromna osoba ciachałaby osiągnąć i to przy pomocy zwykłych scalaków bez potrzeby programowania. Nie będę się jednak narzucał ze swoimi wypocinami więc temat chyba umarł zanim się naprawdę zaczął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.