Skocz do zawartości

Witam!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat bawię się samochodami rc ale parę miesięcy temu wujek namówil mnie na latanie. Pozyczył od kolegi aparaturę, połaczyl kablem ze swoją i dał mi pokierować modelem w locie. Spodobalo mi sie i zaczalem przygode z samolotami rc. W sumie to bardziej z symul;atorem, bo juz kilkadziesiat godzin na aerofly pro deluxe wylatalem.

Swoją obecnosc na forum zaczne "z grubej ury" bo od relacji skladania modelu pod silnik 50 ccm, ktory to wujek wlasnie nabyl a na nim bede stawial swoje pierwsze kroki. Oczywiscie polaczony kablem w aparatura wujka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do interpunkcji to bardziej literówki (przepalcowanie w pospiechu), ale dzięki za zwrocenie uwagi.

A ze z grubej rury (nie ury) to wiem, ale podobno duże modele łatwiej latają. Wujek mi ufa wiec jakos to bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.