Skocz do zawartości

Modelik na początek, czy będzie dobry?


Pepis24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mnie również interesuje ten Tulix, jednak w wersji bez aparatury, i w nieco innym sklepie:

 

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p3255,tulix-art-rc-system

 

Jak patrzę na filmikach jak gwałtownie się wysuwa łoże z silnikiem, to faktycznie za którymś razem może zaistnieć ryzyko wyrwania/połamania go. W tym celu możnaby zastosować spowalniacz ruchu serwa na serwie od wysuwania łoża z silnikiem. To by znacząco zmniejszyło ryzyko uszkodzenia go, no i efekt byłby całkiem ciekawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno tak, ale w wersji RTF, i to w taki dziwny jak dla mnie sposób, bo podobno tam to serwo od wysuwania silnika jest zmiksowane z kanałem od ciągu silnika (pot. 'z gazem'). A zgodnie z tym, co napisano w opisie wersji bez apki: "[...]do sterowania wysuwaniem silnika służy piąty kanał aparatury[...]". W tej sytuacji co by było, jakbym przez przypadek dodał gazu ze schowanym silnikiem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.