Skocz do zawartości

Lotniskowiec


Rekomendowane odpowiedzi

Każde dziecko wie że po mroźnej zimie prawie zawsze szykują się roztopy frajda dla każdego malucha.Skakanie po kałużach,wyścigi kapsli w rowie. Ja postanowiłem w tym roku przygotować się do tych wrażeń inaczej Jak na dużego chłopca przystało :D .

Chciał bym wam zaprezentować mój model lotniskowca kilka lat temu dostałem go na gwiazdkę.

 

Postanowiłem przerobić go na rc

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Że tak powiem wcieło mi gdzieś śrubę więc poratowałem się końcówką od długopisu i kawałkiem plastiku

Dołączona grafika

Jedyny problem ,którego nie mogę rozwiązać to fakt że niemam pojęcia co zrobić by ster po skręcie powracał do pionu pls o pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej!

Powiedz mi kolego masz ster kierunku poruszany za pomocą serwa czy silniczka? Bo z tego co widzę to na apke z autka rc go robisz, ale nie jestem pewien :? . Jeżeli na silniczek to wystarczy prosty ogranicznik z wykałaczki i to wszystko, co wynika z budowy i zasad działania silniczka. Wykałaczkę umieść w taki sposób żeby silnik sam wracał do poprzedniej pozycji. Jeżeli jednak nie wystarczało Ci będzie wychylenie to prosta sprężynka z miedzianego drutu powinna załatwić sprawę :D . Jakbyś chciał coś wiedzieć więcej to pisz na gg(22164509)- ja też się takimi modelami zajmuję. Za jakiś czas wrzucę swój model wodnego dragstera.

EDIT: co do sterowania to 2 fotki mi się nie wczytały i nie zauważyłem że na silniczek :oops: Jak coś pisz na gg kiedy chcesz. Odpiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.