Skocz do zawartości

hm. Jakby tą przygodę zaczać-ojciec i 8 letni syn- dylematy


m-muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki serdeczne Norman za rady - no dzień się zakończył tak - że zdążyłem przed 21 kupic część materiałów w Castoramie.

Hubert - ja się raczej obawiałem, że jeszcze chwilkę to Ci aparaturę z rąk w trakcie sterowania wyrwie :lol:

No pali się chłopak - ja nie ukrywam, że się cieszę - wiecej czasu na wolnym powietrzu niż przed kompem i TV .

 

P.S. Kojot - przepraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła!!!!

 

To będzie RWD 5. Tylko jakiś problem z drukowaniem . Mimo zaznaczenia wydruku 100% nie dodrukowuje mi do końca, zostawiając margines. Nawet po odcięciu obszarów niezadrukowanych wychodzą pewne nieścisłości - np Statecznik poziomy lewy - 16,7 cm a prawy - 17,4 cm.

 

....hm ... o co chodzi ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-muzyk - proponuje aby te dyskusje tu zakonczyc juz.

Zaloz watek "budowa rwd5 by ojciec i syn" albo cos w tym stylu - inna sprawa, ze na wiekszosc zadanych pytan odpowiedzi juz padly na forum wielokrotnie - sprobuj wyszukiwarki i dopiero pytaj.

Powodzenia w budowie :) - mam nadzieje, ze moj syn tez zlapie bakcyla jak tatus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.