Skocz do zawartości

budowa modelu rwd 5 -a w zasadzie o zakupach w HK


kumza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mam w klubie dwa takie i nie zamieniłbym nawet na 10 szajsowatych chińczyków

nie uogolniasz zbyt mocno?

A jesli nie, to napisz prosze te zalety co czynia ja lepsza od Chinczyka turnigy9 az 10razy lepsza

To moze tez sie skusze , jak te zalety poznam

a chinczyka normalnie wyrzuce , mimo ze "napedza" teraz jakies 12modeli i to calkiem sprawnie.

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde poczytałem o tej aparaturze z HobbyKing i ona jest bardzo trudna w ustawieniach z pc nie mam pojecia czy bym sobie poradził z jej obsługą i jeszcze te zamuwienie nie wiem jak to zamówic jak sie zalogowac bo nie znam angielskiego :( moze jednak bym kupił ta zebre 4 albo graupnera x 408 ?

 

edit - chetnie bym ją kupił do tego pakiecik regiel silnik itp i by wyszło taniej ale jak jest z gwarancją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam z HK dzięki uprzejmości kolegi : Grzechu . On zamawia do siebie i wysyła do mnie. Ktoś na forum właśnie sprowadza w ten sposób paczki. A z obsługa byś sobie poradził. Najwyżej pomożemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde poczytałem o tej aparaturze z HobbyKing i ona jest bardzo trudna w ustawieniach z pc nie mam pojecia czy bym sobie poradził z jej obsługą i jeszcze te zamuwienie nie wiem jak to zamówic jak sie zalogowac bo nie znam angielskiego :( moze jednak bym kupił ta zebre 4 albo graupnera x 408 ?

 

edit - chetnie bym ją kupił do tego pakiecik regiel silnik itp i by wyszło taniej ale jak jest z gwarancją ?

kij ma 2 końce chcesz mieć tanio to licz się z tym ze gwarancji praktycznie nie masz

 

ewentualna wysyła z powrotem średnio opłacalna

 

 

jak narazie tylko 2 rzeczy uszkodzone trafiły z czego regiel naprawiłem :jupi: a silniczek trzeba by przewinąć :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos by sie dołaczył do zakupów i bysmy złozyli zamówienie i by jedna osoba zamówiła tylko kto byłby taki chojny ja nigdy nie zamawialem z zagranicy a pozatym te przelewy z tej karty to tez trzeba sie na tym znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=25758

 

 

Masz tu bardzoo dobrą aparaturę na początek.Latałem na niej 2 razy(w celu sprawdzenia)i zasięg jest ok,żadnych zakłóceń nie miałem.Jedyne co musisz zrobić to przylutować antene,lub kupić nowy odbiornik,bo w czasie demontowania z modelu urwałem przy samym końcu,do ceny możemy się dogadać ;)Aparatura Czeskiej firmy Pelikan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumza,

Masz 16 lat to taki problem zakup w zagrznicznym sklepie? W dodatku sprawdzonym we wszystkie strony i na wszystkich kontynentach.

Chcesz sie bawic w modelarstwo a zakupy Cie przerazaja , A jak dalej bedziesz sobie radzil , zawsze po prosbie ?

1 zarejestrowac sie w HC

2 Idz do banku i dowiedz sie na temat Paypala -Pani w informacji Ci wszystko pieknie wytlumaczy

3 robisz zamowienie

4 placisz

5 czekasz na przesylke

Jestes Panie z miasta Torun a nie z malej wsi na bieszczadach gdzie zeby sie dostac do banku to robisz wycieczke na pol dnia

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.