Skocz do zawartości

budowa modelu rwd 5 -a w zasadzie o zakupach w HK


kumza

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec mam jus zkase na paypal ale mam w pln a na usd to oni sami zamienią ? ? aha i jeszcze dzisiaj chce złozyc zamówienie i nie wiem jak co po koleji zeby zamówic to bierze sie add to card ? prosze o odp :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak pay pal sam przeliczy po aktualnym kursie NBP nie po kursie gieldowym

przy zamowieniu wybierasz przedmiot sprawdzasz czy jest na stanie w rubryce stock jesli jest klikasz na add to card za kazdym razem jak cos dodasz przeniesie Cie do koszyka i ponizej masz kalkulator z waga ile mozesz jeszcze dolozyc w danych cenach wysylki

szybko skojarzysz o co chodzi

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak np: nie ma ładowarki accuel 6 na stanie a chce ją zmówiec moge poczekac w sumie na to samo wyjdzie bo i tak bede czekał wiec mozna zamówic cos jak niema tego na stanie ?

 

edit: a jaką przesyłke brac do 2,5 kg ? Air Parcel (POLAND) 2000g - 2499g $30.79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz zamówic jak czegoś nie maja na stanie, poprostu jak będzie to przesyłka poleci do Ciebie.

A przesyłka zależy od tego ile bierzesz rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumza oczywiscie jest tak jak kolega napisal , ja osobiscie juz nie zamawiam jak czegos nie ma na stanie , bo mialem sytuacje ze pisali do mnie maila o edycje zamowienia , ze pieniadze z nadwyzki trafia na bonus i takie tam, raz realizowalem bonusa to mi go nie uwzglednilo w platnosci i musialem interweniowac meilowo Pozdrawiam

Jan

 

Ps Pytania na temat sklepu zadawaj na przyszlosc w temacie o sklepie a jest ich kilka Bo ten temat jak sam zatytulowales jest o ......

no o czym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak proponujesz jak zamówie dwie paczki mniejsze to jedna by musiała byc co najmniej 1,5kg i druga tak samo bo jest jeszcze do 1kg ale mi sie nie zmiesci.

moja waga paczki wynosi 2,46 kg ale nie zawsze pobierają cło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.