Skocz do zawartości

FSM problem z WIndows 7


nikitechi

Rekomendowane odpowiedzi

na viscie

Poczytać google i forum !!!!! Otóż na Viscie działa !!!

 

Tak na serio, można zrobić, aby na Viscie FMS chodził (wiem, bo sam się męczyłem z tym u kolegi). A co do 7, to nie mam pojęcia.

 

Ale poszukaj na necie - wiem, że są różne biblioteki do podstawienia (do Visty), może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili myślałem, że ktoś tu robi przedwczesny żart kwietniowy.

 

Powiedzmy sobie szczerze, że to nie jest symulator, to symulator symulatora.

Przeleć się chłopie na jakimś normalnym, płatnym symku i zrozumiesz o czym mowa.

Jedyną jego zaletą jest duża baza modeli, ale to wszystko było fajne na kartach VGA, w rozdzielczości 800x600.

Dobry symulator wcale nie musi rujnować kieszeni. Ja używam od dawna PhoenixRC, on kosztuje coś ok 79 funtów. To prawie połowa Real Fly De luxe. Ale nie tylko pieniądze są ważne. O ile jeszcze lot samolotem to stosunkowo prosta sprawa, to lot helikiem, a mówię tu o odwzorowaniu fizyki lotu, to już bardzo skomplikowana sprawa.

Jednak nie żałuję ani centa wydanego na symka. Pozwala ćwiczyć w bardzo realnych warunkach wszystko to, co potem na polu wychodzi znacznie lepiej, no i bez kraszów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.