Skocz do zawartości

Regulator Emax 35A + Welgard WA22-08-14


bajer0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wrzuciłem do RWD regulator Emax 35A i pojawia się kilka pytań:

Jak ustawić Timing - LOW, MEDIUM, HIGH ?

 

Funkcja Break bardzo powoli zatrzymuje śmigło. Wcześniej miałem regiel Emax i tamten zatrzymywał się momentalnie w miejscu, ten zaś szarpie.

 

Mam do regulatora karte programującą i według instrukcji z Riku inne ustawienia są przy zastosowaniu karty, inne przy programowaniu z apki. N.p. z apki mogę hamules włączyć i wyłączyć, z karty: OFF, soft, very soft.

 

Podpowiedzcie jak go zaprogramować.

 

 

Mam jeszcze regiel TowerPro H40A, ale nie mieści mi się w modelu ;)

Czy lepiej będzie zastosować towerpro?

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Dodam jeszcze, że wczoraj po programowaniu regla z apki (ustawilem hamulec z apki) - silnik dostał dziwnych drgawek. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu zasilania - nie reagował. Zero dzwięku, zero reakcji na gaz. Odłączyłem na kilka minut, podłączyłem ponownie - i zadziałał normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?

Dzisiaj latałem na reglu Emax 35A zamiast Esky 25A (od helika) i silnik znacznie gożej ciągnał. Nie dało się płynnie latać. Przy ustawieniu Timing na High - silnik słychać było, że przerywał co kilka sekund. W medium problem nie występował, przy LOW znaczny spadek mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.