Skocz do zawartości

Śmigło do RWD 5 by Skazoo


merlin1212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam pewien kłopot ze śmigłami do w/w modelu.Otóż zamówiłem do RWD śmigłaTE śmigła GWS pod silnik TP 2010-8-maja oznaczenie GWS EP....RD.....Pogrzebałem trochę w necie i na forum i doczytałem się że śmigła tego kształtu są raczej do silników wolnoobrotowych.Czy mam rację czy się mylę?Nie wiem czy nie powinienem zamówić takich TE z oznaczeniem DD.Czy na tych moich da się latać RWD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czego się obawiać ,odpowiedź z mojej strony jest jasna, tak możesz założyć te śmigła do silnika TP. Spokojnie da radę z Twoim RWD. Śmigła te drugie mają lepszą wytrzymałość na wysokich obrotach, nie świszczą (nie wyginają się tak), SF może zaświszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świszczeć trochę świszczą na max. obrotach ale raczej nie zauważyłem żeby się w czasie obrotu wyginały choć baaardzo delikatne są.Dzięki za odpowiedź-pozostało czekać na lepszą pogodę i spróbuję polecieć moim RWD,może się uda ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.