Skocz do zawartości

Pierszy model - Szybowiec ?


dom3lek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiście polecam zbudować model samemu. 400zł na początek spokojnie wystarczy.

 

www.motylasty.pl <<---- Poszukaj tam ToTo-0 , ToTo-1 .

 

PS: Też myślałem, że pierwszy model pasuje kupić gotowy- błąd. Teraz leży na strychu i się kurzy bo nie lata tak jak oczekiwałem. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być do rekreacji to weź PIPER J-3 ; PIPER SuperCub ; Ewentualnie : MiniMag, EasyCub. - te samoloty przy dobrym silniku poniosą w przestworza nie mały aparat/ kamerę co w przyszłości wzbogaci zabawę. A też doskonale nadają się do nauki pilotażu.

 

Sky Lady II - to raczej do wysokich lotów- termika?

 

 

edit///

 

To zaspokoi twoje zapotrzebowanie : Link do emodel.pl

 

A tu tańsza alternatywa: link do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,HK450 to heli,ja jednak będę cię dalej namawiał do budowy własnego modelu,szczególnie polecałbym ci Zefirka : http://forumrc.alexba.eu/zefirek_1.htm

Dokładny opis budowy,czego chcieć więcej,ale zobacz czy sobie poradzisz,ja jak go budowałem (zbudowałem już 2) to też tak myślałem,ale "cudem się udało"xD

zobacz ile zaoszczędzisz na porządne radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.