Skocz do zawartości

Witam!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów :D

 

W myśl zasadzie na początku należy się przedstawić. Więc 14 sierpnia 1994r na szpitalnym łożu w dniu kiedy "jakaś" siła sprawiła, że zaczerpnąłem pierwszy oddech moi rodzice dali mi na imię Igor. Od prawie zawsze interesowałem się wszystkim tym co lata i fruwa bądź jak kto woli unosi się w powietrzu :) Zaczynałem od (UWAGA!) tworzenia malowań samolotów w CorelDraw :) Później postanowiłem trochę bardziej przybliżyć się do świata lotnictwa i zająłem się modelarstwem redukcyjnym. Ostatecznie zajmuję się budową modeli RC i przy tym zostanę. Moim marzeniem jest służba Ojczyźnie (napisałem z wielkiej, gdyż jestem prawdziwy patriotą 8) ) w Siłach Powietrznych RP. Doświadczenie w lataniu i oblatywaniu mam:D Na swoim koncie mam juz nie jeden lot 2-wu metrowym szybowcem, depronową konturówką Su-37, wspaniałym ToTo-1 i na trenerku PT-40 skończywszy. Za dużo napisałem o modelarstwie więc teraz coś o sobie. Wysoki (188cm wzrostu), ciemne, krótkie włosy, z dużym poczuciem humoru (czasem przejawia się kompletny jego brak), :P bardzo towarzyski i otwarty na nowe znajomości.

 

Mam nadzieję, że na przywitanie tyle w zupełności wystarczy ;D

 

Pozdrawiam, Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.