Skocz do zawartości

Wyposażenie - co, gdzie i za ile?


Digitron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie wiem dokładnie ale wydaje mi się że 7% (nigdy nie miałem Vatu) :)

 

Ale jak wyslesz dwie paczki jako Gift (prezent) to mało prawdopodobne że trafi na stół :)

 

oczywiście nie dwie pod rząd na ciebie. ja wysyłałem jedną na siebie na swój adres drugą na babcie na jej adres każda bez cła teraz zamówiłem wczoraj znowu na siebie ale już dwa miesiące nic nie zamawiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz właśnie 10 min temu zamówiłem paczkę o wadze 2674g i poszło :) nie chciało mi się rozbijać i zobaczymy (taki test rodzice mają firmę to vat mi zwrócą :) )

 

rozumiem że ten vat to od 30% dostaniesz :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

skończ pisać takie głupoty bo jeszcze ktoś sie na to nabierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz właśnie 10 min temu zamówiłem paczkę o wadze 2674g i poszło :) nie chciało mi się rozbijać i zobaczymy (taki test rodzice mają firmę to vat mi zwrócą :) )

a/ rodzice o tym wiedzą ??

b/ jak wiedzą to mogą - bo generalnie w firmie można robić WSZYSTKO - do pierwszej kontroli smutnych Pań z US :crazy: :devil:

c/ a jak PÓŹNIEJ rozliczą tenże towar ??

 

i jak powiedzieli przedmówcy - nie pisz głupot ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.