Skocz do zawartości

Problem z silnikiem/aparaturą


Storyjka

Rekomendowane odpowiedzi

kup koszulki termokurczliwe i zaciśnij. a teraz to nowy regiel najlepiej 30A-35A. np taki: http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2164&Product_Name=TURNIGY_Plush_30amp_Speed_Controller

 

to jak ty to chłopie robiłeś?! zrób jak mówie kup koszulki termokurczliwe zaciśnij na goldach od pakietu(jak masz) I od silnika ! bez tego ani rusz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię nowy regulator, podłącze tak jak powinno być, zaizoluje, jeśli dalej nie będzie dalej chodził, postaram się spotkać z kimś bardziej doświadczonym z okolic Rzeszowa, albo ode mniez miasta.

 

...a to wszystko przez 'apkę' :evil:

sugerujesz, że to wina aparatury że ten silnik tak sobie skakał? To pewnie bardziej moja wina :P(kto normalny podpina silnik pod 8 kanał)

Ogólnie zauważyłem, że do rzeczy modelarskich są dodawane bardzo skąpe instrukcje(wyjątek do modelu) , nie pomagają przy składaniu.

 

Ciekawi mnie jeszcze czym w aparaturze się steruje 5,6,7 i 8 kanałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze czym w aparaturze się steruje 5,6,7 i 8 kanałem?

Zazwyczaj kanał 5 to kanał od 2-giego serwa lotek, A 6,7 i 8 kanałem steruje się zazwyczaj za pomoca pokreteł i przełaczników na aparaturze (zazwyczaj na górze

 

 

...a to wszystko przez 'apkę'

sugerujesz, że to wina aparatury że ten silnik tak sobie skakał?

Chodzi raczej o samo słowo "aparatura". Na tym forum nie jest to mile widziane, tak samo jak szybol, zamiast szybowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.