Skocz do zawartości

Witam wszystkich


SinGin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Krzysiek i mieszkam w Tarnobrzegu.

Moja przygoda z modelarstwem (klejenie modeli plastikowych i kartonowych) zaczęła się jeszcze w czasach szkoły podstawowej. Z czasem hobby odeszło na bok z powody fascynacji komputerem :)

Do modelarstwa RC już mnie dawno ciągnęło ale z braku czasu i osób podobnym zainteresowaniem dopiero kilka miesięcy temu zacząłem działać w tym kierunku. W chwili obecnej latam udostępnionymi mi do nauki trenerkami (wicherek). Powoli myślę o budowie jakiegoś modelu w celu dalszej nauki pilotażu.

Od pewnego czasu śledzę też różne wątki na forum ale nie udzielam się gdyż moja wiedza jest raczej uboga ale zdążyłem już zauważyć, że na forum jest kilku "wyjadaczy", którzy mają świetną rękę do budowy modeli (czego mogę tylko pozazdrościć) jak i posiadają bogatą wiedzę.

Mam nadzieję, że w razie pewnych pytań uzyskam jakąś pomoc z waszej strony.

Nie będę się dalej rozpisywał bo mało kto lubi czytać długie posty :)

Pozdrawiam Serdecznie,

Krzysiek F. (SinGin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.