Skocz do zawartości

PROJEKT GOLIATH


lawender

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie.

Coz dalem ciala i kara sie nalezala.

Dziekuje koledzy za wszystkie uwagi na moj temat i przepraszam za scieme.

Ladziak tlumaczenie bylo prawdziwe :ass:

Pozbylem sie wszystkich materialow obciazajacych mnie i nawet kompa zmienilem. Poprzedni zamienilem w kupe zlomu i syn sie nim bawi walac w niego grzechotka.

Samiec masz racje. Ten typ wznoszenia mam zamiar zastosowac [jezeli sie wkoncu do tego zabiore].

2 srednie albo 4 male silniczki spiete w Y.

Loza w platach na serwach.

Niestety cos takiego bedzie malo sterowne i obawiam sie ze bedzie ,,plywalo'' na boki.

Cos wymysle.

Viper sie robi po raz drugi bo pierwszego woda zniszczyla razem z reszta sprzetu.

Belgia to deszczowy kraj a mieszkam w dzielnicy Brukseli ktora czesto zalewa ze wzgedu na kiepska siec kanalizacyjna. ale to niewazne.

Musialem zaczac od poczatku. Zarowno model jak i kompletowanie wyposazenia.

Brakuje mi tylko bat lipo i ladowarki, reszte mam.

Jak bedzie mi sie chcialo to tu wrzuce zdjecia ale obawiam sie Waszej reakcji tzn kolega Ladziak pewnie znow pojedzie po mnie jak zwykle. Coz kazdy ma prawo miec swoje zdanie a ja mam prawo miec to gdzies.

Mam nadzieje ze sie jakos dogadamy w koncu mister Ladziak, co?

Pozdawiam wszystkich serdecznie ,obiecuje poprawe i WIELKIE DZIEKI Jakub za zdjecie baniszcza.

PS. zdjecia Vipera sa w albumie na FB. szukaj tam piter.mayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samiec masz racje. Ten typ wznoszenia mam zamiar zastosowac [jezeli sie wkoncu do tego zabiore].

2 srednie albo 4 male silniczki spiete w Y.

Loza w platach na serwach.

Niestety cos takiego bedzie malo sterowne i obawiam sie ze bedzie ,,plywalo'' na boki.

A czemu nie tricopter jak już wcześniej radzili??

 

Dołączona grafika

 

Jak się tak bardzo uparłeś na tego Goliatha to chyba najrozsądniejsze wyjście? Jakiś prosty i tani sterownik typu KK czy Multiwii, obudować to mniej więcej tak:

 

Dołączona grafika

 

I powinno jakoś się unieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie.

Niestety malo czasu ostatnio na modelowanie i jazdy po sklepach.

Jezeli ktos z Was chce zobaczyc zdjecia Vipera to zapraszam na FB (piter.mayer) , tam w albumie umiescilem te juz zrzucone na kompa.

Vipek nadal nie skonczony ale cala elektronika polutowana, zbindowana z nadajnikiem i sprawdzona . No i dziala oczywiscie.

Potrzebuje okolo 3 dni aby skonczyc kadlub i skleic do kupy elementy.

Jutro zaczynam robic drugiego, troszke mniejszego tzn 100 cm rozpietosci.

Depron z balsa. Odrazu bede mu lamal kanty a nie jak w tym duzym ze krawedzie jak zyletka.

Podczas tej budowy bede na biezaco robil szczegolowe plany aby chetni rowniez mogli cus podobnego zbudowac. Zdygitalizuje je i kazdemu chetnemu wysle.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.