Skocz do zawartości

Jak podłączyć bezszczotke z reglem ?


NeK6683

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

Posiadam silnik bezszczotkowy Mystery wraz z reglem z zestawu na reglu mam 3 kable o nazwach "R","B" oraz "C" ( C na niebieskim tle ) i tutaj moje pytanie jak je podłączyć do silnika ( chodzi mi o jaki kolor do jakiego podpisu ) Kolory mam Czerwony Czarny i Źółty.

 

P.S. Wszystkie bezszczotki nie mają włącznika ? ( regle )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dobrze połączyć silnik razem z regulatorem ,możesz po przez goldy, jak i lutować razem ze sobą, pamietaj że jak podłączasz zasilanie musisz mieć gaz na zero, posprawdzaj czy nie masz trymeru włączonego... Poczytaj o silnikach bezszczotkowych. Regulatory do bezszczotek nie posiadają wyłącznika, po każdej "jeździe, lataniu" zawsze odłączaj pakiet i jak najszybciej laduj pakiet, nie rozładuj pakietu poniżej 3V na calę ,bo będziesz miał problemy. Jak coś pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabliczka, Cimek tym tekstem miał na myśli chyba siebie że źle powiedział :)

 

A co do połączenia kabli to zakupiłem bananki wejscie i wyśjcie w jedynm przeciołem na pół i mam samo 1 wejście i jedno wyście ale bananek jest z mosiądzu i nie umiem ich przylutować ( wiem że na ciepło ale musze czekać na tate żeby pokazał mi jak to się bobi :) ) Myślałem o kostkach w razie jak by mosiądz nie wypalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.