Skocz do zawartości

sanwa vg 400 i 3s li-ion??


michmruk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam aparaturę jak w tytule, a w niej zepsuty akumulator, (nie trzyma, i ładuje max 2 kreski) a wczoraj dostałem stary akumulator od laptopa. Wyciągnąłem z niego 9 akumulatorów li-ion, najprawdopodobniej takich: http://www.master-instruments.com.au/data_sheets/UR18650H.pdf. Kiedyś widziałem taki nadajnik zasilany pakietem 3s z laptopa ale 8.4V a 11.1V to spora różnica, czy nadajnik się nie spali?i czy te akumulatory można zastosować do napendu jakiegoś modelu? ile amper oddadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Sanwe RD 6000 i od 2 lat zasilam ją pakietem Li-ion 3S 850mAh. Zauważ, że sanwa daje do zasilania koszyczek na accu lub baterie, a 8 bateri ma 12V, tak więc 12,1V z liionków nie zaszkodzą radiu. Ja ostatnio bawiąc się w menu serwisowym podwyższyłem napięcie alarmu do 9,3V.

Poza tym temat był już niedawno wałkowany, radzę na przyszłość trochę pomęczyć się przy szukaniu odpowiedzi, bo takie nagminne pytania bywają ignorowane i możesz nie uzyskać odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.