Skocz do zawartości

Silnik 2822 od którego sprzedawcy lepszy?


StoQ

Rekomendowane odpowiedzi

Emax 2822, masa modelu 577g, pakiet 3S 1500mAh, śmigło 9x6 (albo 9x5 już nie pamiętam). Lata (latał na tym zestawie, a teraz mam inny silnik), 10 minut. Pakiet rozładowywał do połowy, potem już brakowało mocy. Pobór prądu max 15A.

Filmik nakręcony przez Wojtka F-150:

 

 

Po przywaleniu w beton, silnik musiałem wymienić. Niby jako zastępczy polecona mi Emax GF2210/30. Chodzi podobnie ale śmigło musiałem założyć 10x6. Przy 9x6 nie miał takiego ciągu - czyli obroty ma niższe. Pobór prądu podobny jak dla 2822

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim :) biorę chyba emax :) dobrze że napisałeś żebym wziął regulator 18 do 25A bo chciałem wziąć do 20A tylko ;D

 

a to przy śmigle.. 10x4,7SF .. SF co to znaczy? <- edit doczytałem i to chyba chodzi o Slow Flight :)

 

A kolejne pytanie bo HK nie posiada w swojej ofercie regulatorów HK 18-25A..

Czy wybrać Hobbyking SS Series 25-30A ESC (card programmable) czy bez programowania kartą? O co dokładnie chodzi z tym programowaniem? To ostatnie pytanie i zamykam wątek bo problem został rozwiązany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.