Skocz do zawartości

Czy aparatura od Lamy V3 nada się do budowy samolotu?


Szadzio23

Rekomendowane odpowiedzi

Czy aparatura z Lamy V3 2,4Ghz nada się do wykorzystania w budowie samolotu RWD?

 

Wpadłem na budowę samolotu dość niedawno... Samolot sprzedaję i chcę przejść na heli, jednak mam wątpliwość, czy gdy pozbędę się mojego RTF'a to aparatura z tego heli się nada. Już nie mówię o regulatorze i serwach, ale o samym module 4in1. Czy poprzez wbudowany żyroskop nie da się go zastosować w samolocie? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego 4 in 1 ,to nie jest w lamach przypadkiem tak,ze całe to 4 in 1 skłąda się osobno z odbiornika ,a osobno z regulatora ,zyroskopu itd ?? Tylko poprostu jest polączone to ze sobą wtyczką ;) przynajmiej u mnie ,w lamie tylko ,ze na 35mhz tak było,ale sądze ,ze w 2.4ghz powinno byc podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam ogólnie na 35mhz ,na 2.4 nie latalem nigdy,wogole nie mam pojęcia co i jak ,więc nie wiem też za bardzo jak będzie z zasięgiem takiej aparatury,ale na forum był jakiś temat ,co ktoś wykozystał wogole silniki,cale 4 in1 z lamy i zbudował sobie depronowe latadło,ale normalny model raczej też się da,bo to 4 kanałowa aparatura przecież ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.