Skocz do zawartości

Powrót do Modelarstwa :D


Acerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przed wakacjami skończyłem swoją przygodę z modelarstwem,sprzedałem sprzęt na rzecz Crossa :D ,pomysł nie wypalił,cross dopiero na wiosne,a na swięta muszę sobie coś załatwić,myślę że kupię DX5e + Easy Stara z reglem i serwami w Modelmaxie (Ok.700-800 zł) , ale dawno nie przeglądałem sklepów modelarskich,i nie wiem czy na dzień dzisiejszy nie ma jakiejś opłacalniejszej oferty w innym sklepie .

 

Dodam iż raczej nie interesuje mnie Turnigy 9x ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wakacjami skończyłem swoją przygodę z modelarstwem,sprzedałem sprzęt

To ciekawe przed wakacjami kończyłeś z modelarstwem, a w lipcu kupowałeś nadajnik i listewki na wicherka.

Teraz wiesz co chcesz kupić "DX5e + Easy Stara" i nie chce Ci się nawet samemu poszukać w sklepach internetowych, a linku są podane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy,mniej więcej w okresie wakacyjnym nie pamiętam dokładnie..

I chce mi się szukać w sklepach . Ba...,Nawet szukałem ! i mam,ale nie sposób ogarnąć wszystkich sklepów,i może jest jakaś lepsza oferta ;)

A tak nawiasem, to skąd Pan wie że w lipcu kupowałem listwy i nadajnik :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra :oops: , Poszukam sam,ale do Pana wyżej nie wiem czy zauważył Pan że tam jest napisane że Chcę mi się szukać,a nie że mi się nie chce.

 

@ Ale reasumując to może trochę niewłaściwie się wyraziłem,chodziło mi o to czy na dzień dzisiejszy to będzie w miarę dobry zestaw,czy może jakaś inna aparatura byłaby lepsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.