Skocz do zawartości

Turnigy TRUST 45A


Jaxter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Interesuje mnie ww regulator.

Znalazłem go przez przypadek w polskim sklepie ( http://rc-electrotown.pl/index.php?products=product&prod_id=489 ) szukając niedrogiego regulatora do silnika SK3542-1000kV który ma napędzić FunCuba z multiplexu.

W związku z tym że w internecie nie mogłem znaleźć nic konkretnego na temat tch regli mam pytanie. Czy będzie on wystarczający do tego silnika?

Czy lepszym rozwiązaniem będzie znaleziony na allegro regulator HK 40-50A + dodatkowo ubec.

A może jeszcze jakieś inne propozycje niezbyt drogiego regulatora do danego silnika.

I przy okazji , czy jest różnica miedzy UBEC a SBEC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten regulator do silnika Turnigy 2615 EDF Outrunner 4800kv. Działa ale tylko testowałem bo model jeszcze nie gotowy. Regulator jest dłuższy i ma większy radiator. Karta programowania jest inna niż od innych regulatorów Turnigy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.