Skocz do zawartości

Niby Basic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Natchnęło mnie, aby zrobić sobie model.Sam nie potrafie dlatego porosiłem kolege pj151900 z forum. Trafiło na Basic'a. Przygotowałem to co było potrzebne czyli :depron, balsa ,sklejka, kleje, listewki sosnowe, silnik, regulator i serwa.Zapomnieliśmi zrobić zdjęcia na początku dlatego są tu już stateczniki poziome i pionowe i umieszczone serwa i mostek pod skrzydła

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zrobiliśmy skrzydłą z depronu i kolega zlutował regulator z silnikiem.A ja w tym czasie poszedłem po akumlator z Big Lamy i odbiornik od Wing Dragona.

Dołączona grafika

Po wycieciu ze sklejki złączenia na skrzydła przykleiliśmi ją na klej do drewna. Na mostku zrobiliśmy to samo tylko, żę użyliśmy kleju cyjanoakrylowego.Tak się prezentuje z skrzydłami

Dołączona grafika

Kolega przymocował silnik i zamocowal regulator i odbiornik po czym podłączył wszystkie kable razem.Zdjęcie razem z aparaturą od Wing Dragona

Dołączona grafika

Budowa zajęła nam praktycznie cały dzień.Wniosek: kolega zrobił kolejny model, a ja nabralem troszeczke doswiadczenia w budowie, wyważenia modelu, podłaczenia elektroniki. Mam nadzieje, że oblot modelu i Wing Dragona nastąpi jutro ;P

 

 

PS:Przepraszam za jakość lecz nie miałem nic innego pod raką. Wielkie podziękowania dla pj151900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary:

Rozpiętość:80cm

Długość: 90cm

Wznios skrzydeł: ok. 3 - 4 stopnie

Został zmodyfikowany głównie ze względu braku możliwości wydrukowania planów.

Waga: ok. 300g (daje na oko bo nie mam sprawnej wagi )

Wyposażenie:

2serwo Tower Pro SG51R

Silnik Emax BL1806/25

śmigło GWS 5x6

Regulator Tower Pro Mag8 12A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.