Skocz do zawartości

Prośba o poradę


tommy

Rekomendowane odpowiedzi

Michał K oba modele beta i cesna mają lotki z tego co udało mi się ustalić.

Czy dużo ciężej będzie się prowadziła cesna o mniejszej rozpiętość od bety?

Chciałbym zapytać jeszcze o czas lotu czy rzeczywiście jest taki jak opisują w info ok 15 min?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Bete 1400 bez zastanowienia !!! Model ten bardzo powoli lata i ma duzą rozpiętość i dużą powierzchnie skrzydeł tylko jest problem z małym sterem kierunku ja uczę się betą latać na lotkach i fajnie mi to wychodzi ,a cessna na pewno będzie szybsza i zauważ ,że beta ma silnik z tyłu i nie będziesz rozwalał silnika i śmigła w przypadku cessny to na pewno skrzywisz os i rozwalisz śmigło ,a jak jesteś początkujący to na 100 % weź betę ..Na pewno beta jest dużo łatwiejszym samolotem od cessny wolniejszym i lepiej szybuje i ma bardzo grube ściany z pianki epp Mój pierwszy lot

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=35442&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem swoją przygode od cessny 480. Wniosek ? Nie bylo zle... ale gdyby wtedy byla do kupienia beta to na pewno wzialbym bete. Odpadlo by wiele problemów z nowymy smiglami, zlamanymi ośkami itd :) Jednak jak juz sie troche opanuje pilotaż RC to Cessna 480 daje duzo dużo dużo frajdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.