Skocz do zawartości

Toto-0 - budowa


karol96

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobrze, to jeszcze dodam do listy ten pakiet. Czy jeszcze będzie mi coś potrzebne (jakieś kable, przedłużacze, końcówki? Czy to co mam wystarczy?

 

I jeszcze jedno: czy prąd rozładowania 20C dla pakietu Turnigy (tego co będzie w samolocie) wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zasilacz, jest ok pod warunkiem że nie będziesz ładował większym prądem niż 1,2A. Inaczej musisz zakupić zasilacz o większym natężeniu - najlepiej 5A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hehe, ja powolutku buduję toto-7 i się zastanawiam nad jakąś paralotnią przy czym osprzęt cały drugi zestaw kupiłem a silnik mi się ostał jakiś szatan 400W którego kupiłem tylko dla tego, że była okazja to go spróbuje zamontować w tym totku :) jak będzie za mocny to zostanie do paralotni która jest w bardziej odległych planach ...

W sumie odbiornik, regulator, serwa i silnik - aż takich wydatków nie ma, a później już można zacząć przekładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zważyłem dzisiaj samolot (nie ma jedynie pakietu, silnika i bowdenów) i waga wyszła mi 270 gramów (razem ze skrzydłem. Czy to nie za dużo albo nie za mało? I jeszcze jedno: jak myślicie, za ile czasu będą mieli ten silnik na magazynie? Czekam już chyba 3 tydzień i nic... A póki co na HK żadnej ciekawej alternatywy nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie pakietu, silnika

czyli tego co w modelu najcięższe ;)

 

Teb Silnik (dzwonek) znajdziesz w Polskich sklepach za 35 zł, więc ewentualnie można by się szarpnąć. Ale to i tak cała reszta gratów będzie czekać z wysyłką, aż pojawi się ten silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

obecnie czekam na drugą przesyłkę z silnikiem i z pakietami. Jutro jadę na ul. Bitwy Warszawskiej 1920 do sklepu modelarskiego po bowdeny, balsę, wtyczki i gumę modelarską. I mam pytanie odnośnie tej gumy: czy powinna być taka:guma 1 czy taka: guma 2. Która powinna być?

 

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.