Skocz do zawartości

Cessna TW-747-I chińskiej firmy Lanyu.


andsze1

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem ten model jako prezent.

http://www.ehirobo.com/shop/product_info.php?products_id=9269

Montaż daleki od ideału, więc postanowiłem go poprawić. Chodzi mi o mocowanie wszystkich elementów ruchomych (stery, lotki). Zamiast jakichś konkretnych zawiasów jest klej, czyli zawiasy klejowe. :lol2:

Zdążyłem się już mniej - więcej zorientować, jaka aparatura powinna być zamontowana w modelu, żeby w ogóle myśleć o lataniu. Ale na to mam czas.

Może kiedyś?

Na razie jednak chciałbym skupić się na montażu. To mój pierwszy model z silnikiem.

 

Co w tej wielkości modelu styropianowym najlepiej zastosować na zawiasy dla sterów i lotek, żeby nie zmienić położenia środka ciężkości?

Zawiasy powinny być pewne, żeby mieć na przyszłość ten temat z głowy.

Pytanie zadaję, bo znalazłem w Sieci tyle rozwiązań, że głowa boli. Nie chciałbym jednak eksperymentować - zdecydowanie lepiej byłoby skorzystać z przetestowanego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Przed chwilą puszczałem z moim sąsiadem taką cesnę tylko wersję bez lotek. Zawiasy zostawiliśmy oryginalne i jak na razie wszystko działa bez problemu.

 

Owiewke silnika warto wzmocnić przed pierwszym lotem, okleić taśmą lub zrobić inna, nam nos rozleciał się w drobny mak po pierwszym krecie :(

 

Czas lotu około 9minut, co ciekawe wersja bez lotek 3 kanały okazała się 6 kanałowa :) . Ta apraturka nie jest taka zła, model latał bardzo wysoko i nigdy nie stracił zasięgu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.