Skocz do zawartości

RWD-5 by Skazoo


Gość Squa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś postanowiłem zbudować sobie RWD-5. No to ściągam plany w pdf'ie ze stronki forumrc.alexba.eu i chwilę później wydrukowane się "suszą". No to rozkładam plany i przygotowuje je do składania. Na dwóch pierwszych stronach jest podzielony statecznik poziomy.

 

No to przyciąłem margines i przykładam dwie pierwsze kartki. Linie ok. Napis ok. Mierze linijką czy obie połowy statecznika są równe i tu zdziwienie :shock: Z jednej strony 16,75 cm z drugiej 17,20 cm. No to próbuje drugi raz i to samo. No to rach ciach i komputer włączony biorę plany w pdf (te podzielone na strony A4) pod lupe mierze w pikselach i to samo ! Lewa strona 726 pikseli a prawa 754 pikseli :shock: . No to druga opcja . Biorę plany te w całości i to samo !

 

Czy ktoś już to wcześniej zauważył? Czy ja mam coś z ekranem? :mrgreen: Bo zgłupiałem trochę i nie wiem czy dalej kleić te plany w ogóle ?

 

Pozdrówka Paweł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capriman, Wiem że szału nie ma ;D Bo dla modelu tej wielkości to te 3mm nie robią żadnej różnicy ale zdziwiło mnie że tyle jest RWDeproniaków i nikt nie zauważył tego błędu ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.