Skocz do zawartości

EXFC 2011-kto sie wybiera?


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj byla kraksa nr 2. Nie wyszedl nasz kolega z Angli Yakiem z Extreme Flighta. Po calodniowych naprawach wlasnie zabiera sie za oblot.

 

Co do pogody- dzisiaj wieje niezle, wczoraj bylo podobno jeszcze gorzej. Bardzo cieplo- nie wiem ile stopni, ale jestem czerwony jak, jak.... truskawka :)

 

Jesli ktos wybiera transport koleja to niech przygotuje sie na bilety za okolo 270zl w jedna strone lub cos kolo 340 w obie. Potem taksowka za 200 koron na lotnisko, czyli bardzo znosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz za pozno na odpisywanie, ale jest cienko- wiekszosc miejsc zajeta. Pogoda wczoraj byla niezla, nie wialo az tak jak dzien wczesniej. Wiec zapraszamy :)

Pierwsza 6tka jak na razie to 3 Wlochow, Gernot Bruckmann, Ido Segev i Wolfgang Krahofer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widzieliśmy w piątek to musze powiedzieć, że poziom ogólnie jest na prawdę wysoki i każdy z zawodników potrafi masakrycznie dużo. Widomo, że czołówka to czołówka ale punktacja będzie na pewno bardzo zbliżona.

Gorące pozdro dla calej polskiej ekipy, która spotkaliśmy w piątek.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka super, poznałem przy okazji kilka osób z forum. Warto jechać wcześniej niż rozpoczynają się zawody :)

 

 

Przed finałem straciłem 8gb zdjęć ale jak na razie program pokazuje, że uda się je odzyskać :D

 

Niedługo oczekujcie lawiny zdjęć :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.