Skocz do zawartości

Accucel 6 i chiński zasilacz do niej


kozuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie znalazłem podobnego tematu wiec piszę nowy temat mam problem z ładowarką albo zasilaczem dziś pierwszy raz chciałem uruchomić ładowarkę wiec na ten cel zakupiłem taki sam kabel do zasilacza tylko z polskim wtykiem (kolega ma taki sam i wszystko działa tylko jego ładowarka to eco6) podłączam wpierw zasilacz do gniazdka sprawdzam diodę świeci się światłem ciągłym podłączam do ładowarki wyświetla mi się napis TURNIGY potem wybieram sobie li-pol i nagle wyłącza się pomyślałem, że prądu nie ma czy co podłączam do innego gniazdka i nic idę do trzeciego i nic dopiero przy trzecim sprawdziłem diodę i migała zamiast świecić ciągłym wyłączam z prądu i tak patrze, a ona dalej miga i tak migała przez 2-3 minuty :shock: zastanawiałem się czy to nie jakaś chińska sztuczka albo magia jak w końcu zgasła podłączam ją do gniazdka i dalej to samo...

 

edit. ładowarka działa w 100% wiec uszkodzony jest zasilacz można to naprawić jeśli tak napiszcie jak czy może dać to do jakiegoś serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

Czyżby zasilacz miał zbyt małe natężenie?

jest napisane OUTPUT 12v 5a, ale nawet jeśli to jakim cudem za pierwszym uruchomieniem mi się włączył

Albo spróbuj włączyć zasilacz z podpiętą wcześniej ładowarką.

próbowałem bez zmian

zasilacz to nie taki wielki wydatek, nie opłaca się naprawiać. Możliwe że gdzieś przewód jest pęknięty i nie łączy.

i chyba masz rację ale otworze go może zobaczę co tam jest choć dla mnie to "chińszczyzna"

to może coś zaradzę i tak jest uszkodzony wiec nic nie stracę pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.