Skocz do zawartości

RC-Buddy.com


Matkas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jak wiecie z tematu BuddyPrice tworzyłem stronę hk-buddyprice.com. Postanowiłem ją zmodernizować i powstało http://hk-buddyprice.com/ . Chciałbym ją w jakiś sposób udoskonalić i z tym zwracam się do Was. Aktualnie na stronie można , a raczej nie można zrobić wiele. Ostatnio dodałem galerie, do której możemy wrzucać swoje zdjęcia po zalogowaniu( super by było jakbyście dodali jakieś zdjęcia ). Dzisiaj udało mi się zaktualizować strone, i mozna umieszczać już artykuły.http://rc-buddy.com/articles

Łatwiej jest je znaleźć w jednym miejscu niż na kilku forach internetowych.

Opcja BuddyPrice przeniesiona by została do odpowiedniej podstrony( nie sprawiłoby to problemu z jej docelowym użytkowaniem), a zamiast niej na stronie głównej widniały by nowości dotyczące technologi, które wprowadzają producenci części modelarskich.

 

Przynajmniej ja to tak widzę, ale właśnie dlatego zwracam się do Was, abyście napisali mi tutaj swoją opinie, ewentualnie porady, czy cokolwiek co mogłoby się przydać :D

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka bardzo fajna, korzystałem z niej już wielokrotnie. Muszę się przyznać, że poprzedni jej format bardziej mi odpowiadał. Szczególnie chodzi mi o układ wyświetlania przedmiotów. W kolumnie jeden pod drugim dla mnie było bardziej przejrzyście. Ale to tylko moje subiektywne odczucie. Cieszyłbym się gdybym mógł zmieniać sobie układ wyświetlania, tak jak jest to na wielu innych stronach.

Poza tym pomysł strony jest trafiony w dychę. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka bardzo fajna, korzystałem z niej już wielokrotnie. Muszę się przyznać, że poprzedni jej format bardziej mi odpowiadał. Szczególnie chodzi mi o układ wyświetlania przedmiotów. W kolumnie jeden pod drugim dla mnie było bardziej przejrzyście. Ale to tylko moje subiektywne odczucie. Cieszyłbym się gdybym mógł zmieniać sobie układ wyświetlania, tak jak jest to na wielu innych stronach.

Poza tym pomysł strony jest trafiony w dychę. Gratuluję.

Cześć,

wielkie dzięki za opinie! Za twoją radą dodałem opcje przeglądania w liście. Powiedz mi czy nadal jest tak czytelna jak na poprzedniej stronie? Tabela teraz jest węższa, i musiałem usunąć z niej kilka kolumn.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Stronka bardzo praktyczna. Podczas korzystania nasunęło mi się kilka uwag.

Jest mały błąd z filtrowaniem. Domyślnie filtr ustawiony jest na wyświetlanie w liście a pokazują się kafelki. Żeby włączyć wyświetlanie w liście trzeba zaznaczyć filtr na "kafelki" kliknąć filtruj, przestawić na "lista" i ponownie przefiltrować. Udogodnieniem mogłoby być zapamiętywanie ustawień filtra dla danego konta wtedy każdy miałby ustawiony swój widok.

Proponowałbym również dodać lub wydłużyć czas działania logowania z ciastka aby nie trzeba było ciągle wpisywać hasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stronka bardzo praktyczna. Podczas korzystania nasunęło mi się kilka uwag.

Jest mały błąd z filtrowaniem. Domyślnie filtr ustawiony jest na wyświetlanie w liście a pokazują się kafelki. Żeby włączyć wyświetlanie w liście trzeba zaznaczyć filtr na "kafelki" kliknąć filtruj, przestawić na "lista" i ponownie przefiltrować. Udogodnieniem mogłoby być zapamiętywanie ustawień filtra dla danego konta wtedy każdy miałby ustawiony swój widok.

Proponowałbym również dodać lub wydłużyć czas działania logowania z ciastka aby nie trzeba było ciągle wpisywać hasła.

Cześć,

Okey naprawię to w najbliższym czasie :) Strona jest oparta o mój stary system, i zmiany wymagają troche roboty. Może się pokusze o nowy jak będzie czas:)

 

Co do logowania, to konto aktualnie nie ma funkcji, które mogłyby się przydać, więc nie wiem czy jest sens logowania :D

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do logowania, to konto aktualnie nie ma funkcji, które mogłyby się przydać, więc nie wiem czy jest sens logowania :D

Jedną z rzeczy która może być przydatna po zalogowaniu to wspomniana personalizacja filtrów. Jedni wolą mieć wyświetlane tak a inni inaczej ;) Mam nadzieję że to się już niedługo zmieni. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały błąd z filtrowaniem. Domyślnie filtr ustawiony jest na wyświetlanie w liście a pokazują się kafelki. Żeby włączyć wyświetlanie w liście trzeba zaznaczyć filtr na "kafelki" kliknąć filtruj, przestawić na "lista" i ponownie przefiltrować.

Zrobione

 

Udogodnieniem mogłoby być zapamiętywanie ustawień filtra dla danego konta wtedy każdy miałby ustawiony swój widok.

 

Mógłbyś zasugerować, które filtry powinny być zapamiętywane?

 

 

Proponowałbym również dodać lub wydłużyć czas działania logowania z ciastka aby nie trzeba było ciągle wpisywać hasła.

Nad tym popracuję :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wszystkie filtry mogłyby być zapamiętane. Chodzi mi konkretnie o taki przykład:

wchodzę na stronę, loguję się i po zalogowaniu mam ustawione wszystko tak jak lubię np.

 

Kategoria: Wszystkie kategorie

Sortuj przez: Oszczędności

Wyników na stronie: 72

Sortowanie: Malejąco

Wyświetl: Lista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, postaram się to zrobić dzisiaj . Nie jestem pewien jedynie co do kategorii :D

Czy korzystałeś może z funkcji WishList? Póki co mało użytkowników z niej skorzystało i nie jestem pewien czy to dlatego, że jest trudna w obsłudze, czy może po prostu nie chcą :D

 

Pozdrawiam, Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie użyłem tej opcji właśnie dlatego że nie byłem pewien jak zadziała. Wg mnie lepiej byłoby dodawać tam też linki, tak jak do listy buddy. W linkach do przedmiotów jest ich numer ID i to jest unikalny identyfikator produktu, nazwa czasem się zmienia, ID rzadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.