Skocz do zawartości

Czy ta elektronika się nada?


sebBo21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otrzymałem ostatnio model, który jest w opłakanym stanie, ale sprawna elektronika. Chciałbym z niego wyciągnąć elektronikę i zamontować w depronowym deskolocie do 3D, ale nie wiem czy się nada. Oto ten model:

http://abcrc.pl/p/81/1436/model-ez-hawk-1370mm-rtf-epp-kompletny-zestaw--hity-cenowe-gwarancja-najlepszej-ceny.html

Do 3D zrobiłem sobie taki modeli i nie wiem czy kupować nową elektronikę, a jeśli tak to co najlepiej wybrać.

http://www.pfmrc.eu/viewtopic.php?t=18164

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powiem Ci tak jeżeli chciałbyś wsadzić to do modelu 3D, to serwa na pewno będą ok, 9 gramowe zazwyczaj są w takich modelach, regulator ok, Ale teraz tak, silnik ma za duże KV jak na 3D ,albo byś musiał zmienić woltaż ,bądź silnik, Lecz tutaj bym wolał na Twym miejscu wymienić silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pakiet też dość duży. Próbowałem latać czymś takim na pakiecie 3s 1300 i było zdecydowanie za ciężko. Do czegoś takiego optymalnie to jakieś 800mAh. Silniczek bym dał Emaxa 2822 ze śmigłem 9x4,7 i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale mam jeszcze pytanie dotyczące tego moto-szybowca. Dzisiaj nim latałem i było wszystko dobrze, ale później co jakiś czas były problemy z zasięgiem. Zasięg znikał na kilka sekund, a potem znów się pojawiał. Wiecie co jest przyczyną? Domyślam się, że antena nadajnika, bo widać, że poprzedni właściciel nie oszczędzał jej. Na szczęście żadnej kraksy nie było. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.