Skocz do zawartości

Kamera online na lotnisku w Nysie


Arkos

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

 

Po małych perturbacjach z zasilaniem udało się uruchomić kamerę online na lotnisku w nysie.

Kamera ze względu na zasilanie z panela słonecznego czynna będzie od 7:00 do 11:00 przerwa na doładowanie akumulatora i następnie od 13:00 do 20:00. Wszystko w fazie testów więc proszę o wyrozumiałość, mogą wystąpić przerwy w transmisji :wink:

 

Link do kamerki: http://www.ossm.pl/cam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitoring (często parkują samoloty ultra light) , podgląd na to co dzieje się na lotnisku, kto jest na lotnisku, będzie widoczny rękaw (czy warto jechać, czy wieje, a jak wieje to jak mocno) ... rola informacyjno-szpiegowska :wink:

 

Mam nadzieję, że wyjaśniłem wystarczająco :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest lotnisko z hangarem, ogrodzone, są inne kamery do monitoringu, alarm i firma ochroniarska. Kamery, rękaw i panel są na hangarze ... Ale chyba nie o to to chodzi, podałem linka żebyście mieli podgląd co dzieje się u nas na lotnisku. Czy latamy, czym latamy ... przeważnie mało się dzieje, ale jak już się dzieje to jest z kilkadziesiąt osób i moc modeli, łącznie z jetami i gigantami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle z miejscem do latania, tak dużo Was jest ? U nas nie czekamy, jakoś dajemy radę, każdy znajdzie sobie miejsce do latania. Wszyscy mamy 2.4GHz, miejsca dużo ... pas ma 360m długości i 25m szerokości. No chyba, ze latają jety lub giganty to wtedy jest strefa i nikt nie lata z szacunku na cenę modelu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.