Skocz do zawartości

Piłka (s)kopana


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nerw wziął mnie straszny. Chciałem kupić bilety na mecz Polska-Niemcy w Gdańsku we wrześniu.

W tym celu, co by dostać dobre miejsca, wykupiłem nawet kartę kibica reprezentacji (35 pln), aby już dzisiaj móc je nabyć.

I co ? I jeden wielki klops... :evil:

System padł zaraz po uruchomieniu sprzedaży. A jak się podniósł, to potem zalogować się nie mogłem zgodnie z otrzymanymi instrukcjami, bo twierdziło, że moje dane są nieprawidłowe.

 

Z kolei mała grupa szczęśliwców, którym udało się zalogować, też klnęła na czym świat stoi, bo do tej dzisiaj odpalonej (przed)sprzedaży , trafiły wyłącznie sektory za bramkami.

Ludzie pozakładali karty dla 4-5 osób, bo chcieli kupić bilety rodzinne, a system pozwalał im kupić np. tylko 1 bilet. Jaki dół....

 

Jak się jutro ten stan rzeczy nie poprawi, to złożę reklamację i odstąpię od zakupu karty, zgodnie z przysługującym mi prawem obowiązującym przy zakupach na odległość.

No i już mi się odechciało świętowania otwarcia najładniejszego stadionu przyszłorocznych ME w rodzinnym mieście.

 

Ta nasza piłka naprawdę jest (s)kopana. Pod każdym względem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nasza piłka naprawdę jest (s)kopana. Pod każdym względem...

...ale na Wembley w 73 to dopiero im daliśmy popalić... :lol: :mrgreen:

 

PS.: Żeby nie było - mierzi mnie niesamowicie ten sport, a w zasadzie cała jego otoczka (kibole, handlowanie graczami, dziadki pierdzące w stołki w PZPN (te związki ogólnie czy to PZMot, czy PZPN itd powinny zostać zdelegalizowane wg mnie) i liczące kasę, którą dostają za nic, trzepanie kasy przez piłkarzy itd itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadki pierdzące w stołki w PZPN

:lol2:

Ostatnio pojechałem na mecz Legii żeby trochę pokibicować i nic z tego nie wyszło.Mecz został odwołany przez ulewe :x niby nic przełożą mecz albo kasę oddadzą a tu patrze na stronce legii że nie zwracają kasy a mecz przełożony na wrzesień albo sierpień i można wymienić bilet na inny mecz i dopłacić.Normalnie paranoja.A stało się godzinę w kolejce po te bilety :roll:

 

A tutaj pokazana ulewa :D -

( uwaga niecenzuralne wyrazy )

 

Niestety pogody się nie wybiera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.