Skocz do zawartości

Kupił nie odebrał.


lukas221

Rekomendowane odpowiedzi

a sprzedałem tych symulatorów już 20 i nigdy nikt nie miał żadnych problemów

Chłopie, jak tak mówisz to masz mniej niż 5% zwrotów, a przy takim obrocie jaki masz to naprawdę super wynik, dajcie sobie na luz, ty dałeś :ass: że nieodpowiednio opisałeś, klient dał :ass: że łaskawie nie poinformował o rezygnacji z zakupu.

 

to tylko 30PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to tylko 30zł to na PW wyślę ci nr konta, przecież to tylko 30zł więc co to dla ciebie? kolejny.

Q>?! instruktor nie broń go, to twój brat, ojciec? kUmpel? symulator czy interfejs - to nie ma znaczenia, ważne jest to co jest na zdjęciach kc się kłania.

 

Aż mi się przypomniała sprawa sprzed 2 laty na allegro, sprzedawałem telefon i był mały bład w opisie aukcji pisało biały a na zdjęciach czarny. Kupujący chciał mnie naciągnąć na zwrot telefonu i zwrot kosztów przesyłki sprawa trafiła do allegro i co? oczywiście racje miałem ja - ważniejsze jest to co jest na zdjęciach. Specjalnie dla was poszukam tego pkt w regulaminie allegro. (ps ten zapis jest też w kc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas221,

zapamiętaj kilka dobrych rad

 

1) Klient może ZAWSZE nie przyjąć przesyłki nawet za pobraniem bo ma takie prawo.

2) Klient ma zawsze racje, jeśli jej nie ma rozmawiaj z nim delikatnie, nie nerwowo.

3) Sprzedawaj / obsługuj tak jak to TY byś chciał być obsługiwany.

4) Dobra Fotografia + dobry opis i nigdy nie będziesz miał problemów.

5) Nie obrażaj klientów , bo inni potencjalni klienci to widzą.

6) Nie pisz o takich sprawach od razu publicznie załatwiaj sprawę z kupującym nawet jak by to miało trwać miesiąc - jeśli napiszesz publicznie i jako sprzedawca popełnisz choć małą gafę to ty jesteś spalony a nie klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a paragony wystawiasz do tej sprzedazy? i odprowadzasz podatek?? Ja bym tak otwarcie sie nie deklarowal, bo zaraz sie znajdzie ktos zyczliwy i podpierniczy do US....

Hehe i pozamiatane.

 

PS.: Po pierwszym poście w tym wątku byłem po stronie autora - w tej chwili nie interesuje mnie dlaczego klient nie odebrał paczki, natomiast autor stracił wszystko w moich oczach. Dobrze wiedzieć, bo nosiłem się z zamiarem zakupu tego testera serwomechanizmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.