Skocz do zawartości

Antyimprezy modelarskie ..... kontrowesyjny temat !!!


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

zacytuję tutaj fragment z Pub-u ..

Od jakiegoś czasu temat się zbiera i robi się coraz głośniej ...

Nawiążę tutaj do mojego tematu http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=43502

 

Dokładnie tak jak pisze Piotr. Fajans Panowie, w dodatku panowie od modeli byli bardzo nieprzyjemni. Piotrek, z tego powodu co piszesz byłem tylko 1,5 h, krótko po 12 pojechałem do domu, może innym razem się spotkamy. Pare zdjęć, moim zdaniem najciekawszych letadeł na ekspozycji statycznej(!).

 

Ludzie powiedzcie mi co się dzieje u nas w kraju ?

Modelarze z Piły mieli imienne zaproszenia do XXXXXX - pojechali a na lotnisku jakiś gbur mówi wprost "Wyp*****ć"

Polatacie jeśli zapłacicie nam składki za cały rok... itd itd

??????

Ktoś decyzyjny wysyła zaproszenia a ktoś inny stojący na bramie mówi...mówi to co powiedział!

Gdyby to był pojedyńczy wypadek stwierdził bym że facet dramatyzuje ale skoro kilka osób mówi to samo..

Dodał bym że kilka skonfliktowanych osób ale to niewygodne słowo więc może kilka osób "niezależnych" pojechało tego samego dnia

 

 

Mieliśmy zaproszenia do Złotowa , Słupska , Bydgoszczy ...wszędzie się jedzie w ciemno ba - byłem nawet we wrocku na kombacie jako obserwator ...Ale nie było takich jazd .......

 

Wkrótce dojdzie do tego że zrobimy dział antyimprezy modelarskie .......

 

Dodam że Często Ci sami ludzie którzy na swoim terenie zachowują się jak ogry na wyjazdach u innych na obcym terenie mają te same zwyczaje samca alfa któremu należy się wszystko .....

 

Więcej nic nie napiszę ...... to tylko swobodny upływ myśli

 

 

 

ps - mam nadzieję że milo nie zbije mnie za cytat na żywca

 

 

Ps2 miasto celowo "wyixowałem"... dość już fochów i aniomozji tym bardziej że w XXXX już 3 grupy modelarzy toczą wojnę .

Dojdziemy do sytuacji jak w wielu krajach gdzie by polatać jeden raz w roku będąc na wyjeździe gościnnym trzeba zapłacić składki roczne ,wpisowe , "członkowskie " itp.....

 

 

jest taki klub modelarzy w naszym kraju gdzie niema członków ...są sami prezesi - wszyscy równi! ( jak najbardziej podtekst celowy i trafny!!!)

 

 

Ciekawe jak na to wpadli ... podtekst zapewne celowy nie tłumaczę więcej ....

 

To jest temat wolnej wymiany myśli i koncepcji bez wytykania palcem i tak aktywna większość wie o co chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.